SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Restrukturyzacja w TVN, odszedł Tomasz Berezowski

Tomasz Berezowski, dyrektor departamentu technologii w Grupie TVN, nie pracuje już w telewizyjnej spółce. TVN rozstanie z nim tłumaczy restrukturyzacją.

- Firma podjęła działania zmierzające do zwiększenia efektywności departamentu technologii oraz dostosowania jego struktury do obecnej technologii nadawania i wzrostu znaczenia dystrybucji online. Odejście Tomasza Berezowskiego jest związane z tą restrukturyzacją - mówi Wirtualnemedia.pl Emilia Ordon, rzecznik prasowa Grupy TVN, która informuje, że obowiązki Tomasza Berezowskiego zostały rozdzielone między inne osoby z departamentu.

Berezowski odmówił nam komentarza w tej sprawie.

Tomasz Berezowski dyrektorem ds. techniki zewnętrznej w TVN został w 1998 roku, równolegle pełniąc funkcję wiceprezesa i dyrektora ds. technicznych w TV Wisła. Z TVN rozstał się w 2000 roku, by zająć się prowadzeniem własnej firmy. Do spółki wrócił w 2003 roku. Ponownie został wtedy dyrektorem odpowiedzialnym za technologię, a także członkiem zarządu (zasiadał w nim do 2009 roku).

W 2009 roku Berezowski został też członkiem zarządu ITI Neovision, spółki zarządzającej platformą n. Stało się to jeszcze, gdy prezesem platformy był Maciej Sojka. W 2009 roku zastąpił go Markus Tellenbach, a w 2011 roku Tomasz Berezowski rozstał się z zarządem platformy, pozostając nadal w TVN.

Warto dodać, że - jak informowaliśmy wczoraj - również z platformy nc+, odszedł właśnie dyrektor techniczny. Był nim dotąd Wojciech Białek (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Restrukturyzacja w TVN, odszedł Tomasz Berezowski

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
be
no to się posypało. marka tvn znika i ludzie, którzy ją tworzyli. guru znajdzie sobie nową fajną pracę i tak jestem pełen podziwu że tak długo tam wytrzymał (szczególnie po fuzji). nc+ amputuje sobie n w nazwie i w sumie robi głupio bo sami długo nie pociągną. max 3 lata. potem sprzedaż. trochę szkoda bo ta fuzja mogła być szansą na rozwój a stała się wrogim przejęciem z perspektywą upadku. o guru w każdym razie się nie martwcie. czas na nowe rozdanie
odpowiedź
User
Ania
Ma pan rację. Z drugiej strony nie może być tak, że abonament platform i kablówek kosztuje drożej niż telefoniczny i to w czasie ekspansji telewizji cyfrowej i utrzymującego się obniżenia rynku reklamy
odpowiedź
User
Grupa medialna samounicestwiająca się
Ta grupa medialna , zamiast zabrać się z uczciwą budowę/odbudowę własnego wizerunku oraz normalny przekaz medialny , raz po raz puszcza bąka w media a kleksa we własne gacie :D
Czy do naczalstwa tej grupy medialnej , nie dociera że od dawna robi za obciach medialny ? Czy do naczalstwa , tej grupy medialnej nie dociera że żyją w sosie własnym ? Czy do naczalstwa tej grupy medialnej , nie dociera że "konsumenci" ich półproduktu , tak zwyczajnie się wykruszają ?
Naczalstwo tej grupy medialnej , nie tak dawno machało szabelką i kłapało dziobem , że będzie największą grupą medialną w tej części Europy , a przeistacza się coraz bardziej w niszową piopierdółke kablową !
odpowiedź