SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rewolucja w Netii. Telewizja Osobista z 16 pakietami tematycznymi

Netia odświeżyła ofertę Telewizji Osobistej, wprowadzając do niej 16 pakietów tematycznych ze 170 kanałami telewizyjnymi. - To nasz pierwszy krok w stronę telewizji a la carte - mówi nam Karol Wieczorek, rzecznik firmy.

Rewolucja w Netii. Telewizja Osobista z 16 pakietami tematycznymi

Teraz w pierwszym miesiącu korzystania z Telewizji Osobistej Netia zapewnia wszystkim użytkownikom dostęp do pełnej oferty ponad 170 kanałów w cyfrowej jakości, w tym 56 stacji w HD (z kanałami premium tj. HGO i Canal+) w cenie 35 zł.

Wszystkie dostępne w ofercie kanały zostały pogrupowane w 16 pakietów tematycznych jak np. Wiadomości, Muzyka, Sport i emocje, Styl Życia, Kino, Seriale, HBO HD czy Canal+. Zapewniają one dostęp od kilku do kilkunastu pozycji. Ponadto niezależnie dostępny jest kanał TV Republika.

Ceny poszczególnych pakietów wynoszą od 5 zł do 35 zł. Pakiety można dowolnie łączyć. Jedynym stałym elementem każdej oferty jest pakiet „Na start” (kosztuje 15 zł miesięcznie), zawierający opłatę za dzierżawę Netia Playera wraz z dostępem do 40 popularnych kanałów (w tym 7 w jakości HD) oraz szeregu aplikacji tj. TVN Player, Ipla, YouTube, TVP Sport, czy Kinoplex.

Najpóźniej na 3 dni przed końcem pierwszego okresu rozliczeniowego, klient powinien (za pomocą aplikacji na Netia Playerze lub w serwisie Netia on-line albo poprzez infolinię) dokonać wyboru pakietów, z których chce nadal korzystać. Można wybrać dowolną liczbą pakietów, jednak opłaty nie mogą być niższe niż 35 zł miesięcznie.

Jeśli wybór nie zostanie dokonany, Netia - na podstawie dotychczasowych zachowań danego użytkownika - dobierze pakiety w ramach minimalnej opłaty miesięcznej. Klient ma w takiej sytuacji możliwość zmiany zaproponowanej przez operatora konfiguracji. W drugim miesiącu korzystania z usługi każdy klient może dokonać rekonfiguracji pakietów. W późniejszym okresie możliwe jest natomiast dokupienie kolejnych pakietów czy kanału a la carte.

Im bogatszą ofertę w ramach Telewizji Osobistej wybierze dany użytkownik, tym wyższy rabat otrzyma. Zakup pakietów za łączną kwotę 65 zł, premiowany jest rabatem w wysokości 5 zł. Maksymalny rabat wynosi natomiast aż 25 zł i jest udzielany tym, którzy wybiorą pełną ofertę.

Zakup Telewizji Osobistej jest możliwy wyłączenie wraz z usługą dostępu do internetu. Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy. Standardowa cena podstawowej oferty, na którą składa się dostęp do internetu Max20 i Telewizja Osobista z minimalnym abonamentem to 79,90 zł miesięcznie. Podstawowy pakiet Telewizji Osobistej z usługą Netia FOTON (super szybki dostęp do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s) to tylko 89,90 zł miesięcznie.

W przeszłości ofertę z pakietami tematycznymi miała już platforma n. - To była namiastka tego, co my zrobiliśmy. Kosztowało nas to ponad rok negocjacji z właścicielami kontentu. Pomysł wziął się po prostu z potrzeb klientów. To taki nasz pierwszy krok, w skali polskiej ale i światowej w stronę TV a la carte - mówi Wirtualnemedia.pl Karol Wieczorek, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej Netii.

Dotychczasowi klienci Netii będą nadal korzystać ze swojej starej oferty telewizyjnej aż do zakończenia obecnych umów.

Nowa oferta Telewizji Osobistej Netii wspierana będzie nową kampanią w telewizji (wszystkie główne stacje i kanały tematyczne) oraz w internecie. Rusza ona 4 listopada br. i potrwa do połowy grudnia. Kreację przygotowała agencja Brasil, a media zaplanował dom mediowy Carat Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rewolucja w Netii. Telewizja Osobista z 16 pakietami tematycznymi

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wreszcie Republika!
Multimedia bardzo bronią się przed wprowadzeniem do swojej oferty (bardzo drogiej oferty, moim zdaniem) tej arcyważnej stacji telewizyjnej. Właśnie rozważam przeniesienie. Dostępność TV Republika to dla mnie wielki atut Netii.
11 13
odpowiedź
User
mnapi
Czy dojdą nowe kanały dla obecnych abonentów pakietu prestiżowego?
11 9
odpowiedź
User
Człowiek
Te pakiety to mi nie pasują.Chciałbym wybrać 10 stacji z różnych pakietów które mnie interesują i za nie tylko płacić.To tak jak bym chciał kupić kilo bananów a sprzedawca mówi,że muszę kupić jeszcze 100kilo buraków pastewnych.
21 8
odpowiedź
User
polo
pakiet na start. Łaskę robią? To są kanały ogólnodostępne i bezpłatne a ono życzą sobie za nie 15 zł.
Kpią czy o drogę pytają?
25 8
odpowiedź
User
nowy widz
Juz zaluje ze zrezygnowalwm z NC+.Za mniej w Netii zaplace drozej i to bez multirom.W zasadzie przezylbym to gdyby nie umowa na 24 miesiace.Jakos dotrwam do konca i wroce do NC+ i rozwiaze umowe z Netia na wszystkie uslugi bo nie premiuja stalych klientow ..
17 11
odpowiedź