SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ring Publishing wśród rozwiązań certyfikowanych przez AWS

Ring Publishing, cyfrowa platforma wydawnicza rozwijana przez Ringier Axel Springer Polska, oficjalnie dołączyła do rozwiązań wspieranych przez Amazon Web Services w ramach AWS Partner Network i otrzymała oznaczenie AWS Qualified Software.

Article

Ring Publishing to kompleksowa, cyfrowa platforma wydawnicza wykorzystywana przez media w 13 krajach. Obejmuje rozwiązania do tworzenia, publikacji i dostarczania treści do użytkowników, a także narzędzia do automatyzacji i personalizacji treści oraz analityki danych.

Jak czytamy w komunikacie Ringier Axel Springer Polska, Ring Publishing pomyślnie przeszedł szczegółowy audyt technologii przeprowadzony wspólnie z ekspertami AWS (Foundational Technical Review). Potwierdza on wysoką jakość oprogramowania pod kątem bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania.

W trakcie analizy audytorzy zwracali szczególną uwagę na spójność rozwiązań z dobrymi praktykami rekomendowanymi przez AWS Well-Architected Framework, biorąc pod uwagę procesy, architekturę rozwiązań i sposób ich praktycznej implementacji.

Dołącz do dyskusji: Ring Publishing wśród rozwiązań certyfikowanych przez AWS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl