SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ringier Axel Springer Polska objął większościowy pakiet w No FluffJobs

Grupa Ringier Axel Springer Polska kontynuuje inwestycje na międzynarodowym rynku rekrutacji IT i przejmuje 70 proc. udziałów w No FluffJobs. To kolejna inwestycja firmy wspierająca start-upy w rozwoju i przekształcaniu się w scale-upy.

Ringier Axel Springer Media (poprzednik Grupy RingierAxel SpringerPolska), w 2018 roku nabył 44 proc. udziałów w No FluffJobs Sp. z o.o., właściciela serwisu nofluffjobs.com.

W ciągu ostatnich czterech lat No FluffJobs stał się jednym z najszybciej rozwijających się portali w portfolio usług cyfrowych w Grupie Ringier Axel Springer Polska, od 2018 roku zwiększając swoje przychody trzynastokrotnie. Na mocy nowo podpisanej umowy Grupa RASP obejmuje pakiet większościowy (70 proc.) w No FluffJobs.

„Cieszę się, że po czterech latach dobrej współpracy udało nam się zrobić kolejny krok. Razem z założycielami firmy, Magdaleną Gawłowską-Bujok i Tomaszem Bujokiem, planujemy przenieść firmę na kolejny poziom międzynarodowego rozwoju. Chcemy zbudować silną platformę z ofertami pracy IT na dynamicznym i rosnącym globalnym rynku profesjonalistów IT” - komentuje Mark Dekan, CEO Grupy Ringier Axel Springer Polska.

„Każdego dnia 130 pracowników No FluffJobs ciężko pracuje, aby wdrożyć najwyższe standardy rekrutacji IT w pięciu krajach europejskich. Teraz nadszedł czas, aby No FluffJobs stał się międzynarodowym liderem w dziedzinie rekrutacji IT. Cieszymy się, że możemy kontynuować udaną współpracę z Grupą Ringier Axel Springer Polska, która pozwoli nam szerzyć wartości No FluffJobs na arenie międzynarodowej” - mówi Tomasz Bujok, współzałożyciel i CEO No FluffJobs.

Czytaj też: Jovan Protic: Rośniemy szybciej niż rynek

No FluffJobs jest portalem z ofertami pracy dla branży IT, który wyróżnia się transparentnością wynagrodzeń ofert pracy. Firma od początku istnienia kieruje się zasadą, że prostota, przejrzystość i wyraźne ukierunkowanie na kandydata są kluczowymi czynnikami sukcesu, które wyznaczają nowe standardy w świecie rekrutacji IT. Oferuje ogłoszenia o pracę w branży IT z obowiązkowymi widełkami płacowymi, jednocześnie dostarczając szczegółowe informacje o benefitach pracowniczych.

Oprócz Polski, No FluffJobs wprowadził ideę transparentnej rekrutacji na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji i w Ukrainie.

Dołącz do dyskusji: Ringier Axel Springer Polska objął większościowy pakiet w No FluffJobs

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
matijas
No właśnie. TYLKO IT.
Czyli specyficzna branża w której występuje chroniczny niedobór kadr.

odpowiedź
User
witia
Oprócz Polski, No FluffJobs wprowadził ideę transparentnej rekrutacji na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji i w Ukrainie. Dlaczego w Ukrainie a nie na Ukrainie? Nie rozumiem tej nowomowy. To może i w Słowacji i w Węgrzech i w Cyprze. Kuźwa

odpowiedź
User
witia
Oprócz Polski, No FluffJobs wprowadził ideę transparentnej rekrutacji na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji i w Ukrainie. Dlaczego w Ukrainie a nie na Ukrainie? Nie rozumiem tej nowomowy. To może i w Słowacji i w Węgrzech i w Cyprze. Kuźwa

odpowiedź