SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMC Polska wdraża kadrowy portal korporacyjny

Od września br. w firmie RMC Polska trwa wdrażanie stworzonego przez The Polished Group (TPG) systemu Intranet Server. Projekt prowadzony jest wspólnie z firmą Koma, która równocześnie wdraża w RMC Polska swój autorski system kadrowo-płacowy Koma HR. Zakończenie projektu planowane jest na koniec tego roku. Wdrażany w RMC Polska system Intranet Server umożliwi wszystkim pracownikom tej firmy dostęp do danych kadrowo-płacowych za pośrednictwem dostępnego przez przeglądarkę internetową Portalu Korporacyjnego, jednego z modułów wchodzących w skład Intranet Servera. Pozostałe moduły Intranet Servera wdrażane w RMC Polska to: moduł rejestracji czasu pracy Argus, moduł publikacji wewnętrznych wiadomości firmowych Herold, moduł samodzielnego dostępu do danych kadrowo-płacowych S@M, moduł regulaminy/ instrukcje Libra, moduł wymiany danych z systemem Koma HR, oraz platforma Kronos, umożliwiająca wymianę danych pomiędzy aplikacjami Intranet Servera.

Intranet Server umożliwi korzystanie z nowego systemu wszystkim naszym pracownikom - mówi Jacek Kłoszewski, kierownik projektu ze strony RMC Polska. - Pracownicy produkcyjni będą mogli korzystać z systemu za pomocą przeglądarki WWW zainstalowanej na komputerach usytuowanych na korytarzach przylegających do hal produkcyjnych poszczególnych cementowni. Po wprowadzeniu hasła każdy pracownik będzie mógł zasięgnąć w systemie informacji dotyczących np. ilości przepracowanych w miesięcy godzin, długości przysługującego urlopu czy ostatniej wypłaty i premii - wyjaśnia Jacek Kłoszewski.

Wdrożony system będzie w pełni zintegrowany z systemem kadrowo-płacowym Koma HR. Nie będzie już zatem potrzeby wielokrotnego wprowadzania tych samych danych w każdej aplikacji oddzielnie. Dane wprowadzone w systemie Koma HR będą od razu dostępne na przykład w aplikacji S@M - deklaruje Michał Mokrysz, odpowiedzialny za wdrożenie w RMC Polska po stronie Komy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMC Polska wdraża kadrowy portal korporacyjny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl