SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF górą

Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargę ZPR o przyznaniu koncesji radiu RMF FM

Wczoraj odbyła się rozprawa przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Warszawie ze skargi Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych Express Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przeciwko Przewodniczącemu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Skarżąca spółka w skardze wnosiła o uchylenie decyzji Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z 14 stycznia 2002 utrzymującą w mocy decyzję udzielającą koncesji na rozpowszechnianie programu radiowego spółce Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie - poinformowała portal Wirtualnemedia.pl Dorota Jasłowska rzecznik przewodniczącej KRRiT.

Spółki: Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe Express Sp.z o.o. oraz Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. złożyły w związku z ogłoszeniem Przewodniczącego z 13 listopada 2000 r. wnioski o udzielenie koncesji na rozpowszechnianie programu radiowego. Decyzją z 22 maja 2001r. Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji udzielił koncesji na rozpowszechnianie programu spółce Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. i jednocześnie odmówił udzielenia koncesji spółce Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe Express Sp. zo.o.

ZPR Express złożyły wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy, ale Przewodniczący KRRiT 14 stycznia 2002r, utrzymał w mocy swoja poprzednią decyzję. W związku z powyższym ZPR Express Sp. z o.o. złożyła skargę na tę decyzję Przewodniczącego KRRiT. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie na wczorajszej rozprawie oddalił skargę Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych Express Sp. z oo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF górą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl