SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Robert Lidke za Piotr Zajdla redaktorem naczelnym aleBank.pl

Robert Lidke objął stanowisko redaktora naczelnego portalu branży bankowej i ekonomicznej aleBank.pl. Dotychczasowy szef redakcji, Piotr Zajdel pozostaje w zespole na stanowisku zastępcy redaktora naczelnego.

Robert Lidke, fot. Piotr Barcz Article

Robert Lidke w zespole aleBank.pl pracuje od październiku 2017 r. Przeszedł z Polskiego Radia, gdzie współtworzył magazyn biznesowy „Radio Biznes” na antenie Radiowej Jedynki. W PR był inicjatorem i szefem portalu Gospodarka.olskieradio.pl. Kierował także redakcją gospodarczą Polskiego Radia, był też naczelnym "Gazety Prawnej" (dziś "Dziennik Gazeta Prawna"). Laureat nagród w wielu konkursach dla dziennikarzy ekonomicznych, m.in. Polskiej Izby Ubezpieczeń.

- Całe moje życie zawodowe związane było z edukacją ekonomiczną, i tym razem też tak będzie. Dotychczasowe moje doświadczenia pokazują, że można mówić i pisać o gospodarce, o finansach nie nudząc. Wierzę więc, że taki model aleBank.pl będzie sukcesem - mówi Lidke.

Portal aleBank.pl jest oficjalną stroną internetową „Miesięcznika Finansowego Bank” oraz miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”. W witrynie znajdują się bieżąca i archiwalne wydania tych pism.

Wydawcą portalu i wymienionych pism jest Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Robert Lidke za Piotr Zajdla redaktorem naczelnym aleBank.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl