SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Robert Makłowicz nawraca na "Gooddyzm" w kampanii Virgin Mobile

Virgin Mobile zachęca do dzielenia się dobrem w najnowszej kampanii z krytykiem kulinarnym Robertem Makłowiczem oraz prezentuje nowe oferty dla klientów.

Robert Makłowicz w spocie Virgin MobileArticle

Najnowsza oferta Virgin Mobile jest częścią kampanii #GOODDYZM, w której operator proponuje dzielenie się dobrem mobilnie poprzez nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz mocą dobrobajtów, czyli atrakcyjną paczką internetu.

Głównym ambasadorem marki jest Robert Makłowicz, który w serii spotów reklamowych wystąpi jako charyzmatyczny guru i propagator dobrych emocji.

Spot można oglądać w internecie.

Aby dzielić się dobrem mobilnie wystarczy skorzystać z atrakcyjnej propozycji Virgin Mobile. W nowej ofercie cena pakietu #GIGAMAKS z darmowymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich oraz 30 GB internetu jest niższa aż o połowę i wynosi tylko 15 zł miesięcznie.

Oferta obowiązuje przez 90 dni - dotyczy aktywacji i dwóch kolejnych odnowień pakietu. Promocja obejmie klientów, którzy w trakcie jej trwania po raz pierwszy aktywują pakiet #GIGAMAKS oraz w trakcie aktywacji i odnowienia pakietu mają na koncie 30 zł.

Obsługą reklamową Virgin Mobile zajmuje się, wyłoniona niedawno w przetargu, agencja Bardzo.

Dołącz do dyskusji: Robert Makłowicz nawraca na "Gooddyzm" w kampanii Virgin Mobile

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ela
Źenada
odpowiedź
User
Trek
Czy ja odnoszę dobre wrażenie, że pan Robert bierze dziś współpracę z każdą firma, która. Widzę go ostatnio w wielu miejscach.
odpowiedź
User
aga
Co Pan Robert mówi na końcu,bo nie można go zrozumieć?!
odpowiedź