SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rok RMS Polska

RMS Polska świętuje

Z początkiem listopada 2002 zakończył pierwszy rok działalności operacyjnej RMS Polska. W tym czasie firma, będąca oddziałem największego brokera radiowego w Europie - Radio Marketing Service GmbH, skutecznie wpisała się w polską rzeczywistość mediową. RMS Polska współpracuje obecnie z większością domów mediowych oraz oferuje czas antenowy ponad 140 stacji radiowych.

Rozpoczynając działalność operacyjną w listopadzie 2001, RMS Polska zaoferował nową jakość na rynku brokerów radiowych - niezależność od nadawców. Dzięki temu RMS jest firmą, która z założenia oprócz tworzenia określonych rozwiązań mediowych, pełni również rolę obiektywnego konsultanta i doradcy.

Sukces RMS Polska jest oparty na profesjonalnym i efektywnym podejściu do planowania radia.

"Wchodząc na polski rynek zaoferowaliśmy naszym klientom niespotykane w kraju standardy oraz serwis na najwyższym poziomie. Zagwarantowaliśmy współpracę opartą na partnerstwie. Zainwestowaliśmy w najlepsze rozwiązania oraz w ludzi. Dziś, mamy dowody na to, że przeprowadzone inwestycje, opłacały się. Osiągnięty sukces niewątpliwie motywuje do dalszego rozwoju", stwierdza Sebastian Olszowy, Dyrektor Generalny RMS Polska.

Ogólna kwota inwestycji RMS w jej polski oddział znacznie przekroczyła 4 mln złotych. Poważną pozycję w budżecie stanowiło zakupienie nowoczesnych systemów, które zapewniają najwyższy poziom oferowanej obsługi, w tym przede wszystkim nabycie wyłącznościowej licencji na korzystanie z platformy planerskiej Breaktime. Software Breaktime, wykorzystywany jest przez takie organizacje jak: CNN USA & Int., Eurosport, BBC Worldwide, RTL, Energie. Dzięki zastosowaniu tego systemu broker planuje kampanie w efektywny sposób w pełni wykorzystując potencjał stworzony przez nowe badania radiowe (m.in. dokonuje wielopłaszczyznowych analiz rynku, optymalizuje całość kampanii reklamowych z poziomu budżetu, GRP oraz zasięgu, także w ujęciu regionalnym).

RMS Polska zatrudnia czternaście osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rok RMS Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl