SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rośnie "Gazeta Prawna"

"Gazeta Prawna" zwiększa sprzedaż

Po pierwszych czterech miesiącach tego roku "Gazeta Prawna" jest liderem wzrostu sprzedaży wśród dzienników ogólnopolskich - wynika z najnowszego raportu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Od stycznia do kwietnia 2003 roku "Gazeta Prawna" sprzedała o 11,3 procent egzemplarzy więcej, niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Tak dobrym rezultatem nie może pochwalić się żaden dziennik o zasięgu ogólnokrajowym.

W pierwszych czterech miesiącach poza "Gazetą Prawną" wzrost sprzedaży (w odniesieniu do analogicznego okresu ubiegłego roku) osiągnęły "Dziennik Sportowy" (o 7,3 procent) i "Gazeta Giełdy Parkiet" (o 0,9 procent).

Spadła sprzedaż "Rzeczpospolitej" (o 1,4%), "Pulsu Biznesu" (o 1,5%) i "Gazety Wyborczej" (o 3,3%). Bardziej dotkliwe spadki odnotowały "Super Express" (o prawie 15%) i "Trybuna" (o ponad 22%).

Średnia sprzedaż "Gazety Prawnej" w pierwszych czterech miesiącach wyniosła 77 671 egzemplarzy. W stosunku do sprzedaży w kwietniu 2002 w kwietniu tego roku największy przyrost zanotowały "Gazeta Giełdy Parkiet" (13,9%) i "Gazeta Prawna" (o 6,5%). Wydawcą "Gazety Prawnej" jest Grupa Wydawnicza Infor.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rośnie "Gazeta Prawna"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl