SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Roszady personalne w Bauerze

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego kwartalnika "Twój Styl Trendy"

Nowym redaktorem naczelnym kwartalnika Twój Styl Trendy została naczelna miesięcznika Twój Styl, Anna Achmatowicz-Schwendimann , która odpowiadać będzie od tej pory za obydwa tytuły.

Jak poinformował wydawca, zmiana na stanowisku naczelnego podyktowana została chęcią silniejszej integracji Trendów z redakcją Twojego Stylu, przy jak najlepszym wykorzystaniu profesjonalizmu i doświadczenia całego zespołu redakcyjnego miesięcznika.

Wydawca pozytywnie ocena zarówno dotychczasowy poziom redakcyjno-artystyczny Trendów, jak i wyniki sprzedaży (ok. 50 tys. egzemplarzy) - czytamy w oświadczeniu Bauera.

Dotychczasowy redaktor naczelny kwartalnika Piotr Zachara, odchodzi z Wydawnictwa Bauer. Część redakcji kwartalnika TRENDY otrzyma propozycje pracy w Wydawnictwie.

Kolejny, wiosenny, numer kwartalnika TRENDY przygotowany zostanie już przez nową Redaktor Naczelną i zespół miesięcznika Twój STYL. Wiosenne TRENDY promowane będą w telewizji i prasie.

Wydawca liczy na sprzedaż kwartalnika Twój STYL TRENDY w 2004 roku w wysokości około 60 tys. egzemplarzy.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Roszady personalne w Bauerze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl