SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady personalne w Interia.pl

Dworak i Karcz nowymi członkami RN Interia.pl, czyli przedstawiciele RMF FM wracają do władz spółki.

NWZA spółki Interia.pl powołało wczoraj Janusza Filipiaka na stanowisko przewodniczącego, Pawła Przewięźlikowskiego na wiceprzewodniczącego i Rafała Chwasta na członka Rady Nadzorczej. Wszyscy trzej zajmowali te stanowiska wcześniej.

NWZA powołało w skład rady Marka Dworaka i Rafała Karcza.

Marek Dworak

Wykształcenie wyższe ekonomiczne, ukończył studia na Wydziale Ekonomiki Obrotu (kierunek cybernetyka ekonomiczna i informatyka) Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Związany z Grupą RMF od 1993r. Do roku 1998 pełnił funkcje Wiceprezesa zarządu Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o., od roku 1998 obowiązki Prezesa Zarządu, a następnie od marca 2004 roku Wiceprezesa Zarządu BROKER FM S.A.

Rafał Karcz

Wykształcenie wyższe prawnicze, ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Związany z Grupą RMF od 2001 roku. Zajmuje się obsługą prawną Grupy RMF. Pełni także funkcję Prezesa Zarządu spółki "Salvator" sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Przypomnijmy, że w połowie października br.  odwołano prezesa zarządu portalu Interia.pl Jacka Pasławskiego, wiceprezesa Marcina Borka oraz członka zarządu Marcina Jędrycha. Równocześnie  na prezesa zarządu powołano Grzegorza Błażewicza  oraz na stanowisko wiceprezesa Dariusza Mazurkiewicza.

To nie jedynie roszady jakie miały wtedy miejsce na NWZ spółki Interia.pl. Dokonano także zmian w składzie rady nadzorczej spółki: odwołano z rady nadzorczej spółki Krzysztofa Nepelskiego  (dyr. marketingu radia RMF FM) ze stanowiska przewodniczącego oraz Henryka Niedośpiała. NZWA powołało na ich miejsce Janusza Filipiaka (właściciel formy Comarch) na przewodniczącego rady nadzorczej oraz Grzegorza Szymańskiego na członka rady nadzorczej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Roszady personalne w Interia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl