SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady w GTS Polska

Zmiany w zarządzie i nowy dyrektor generalny GTS Polska

Wczoraj funkcję prezesa zarządu i dyrektora generalnego polskiej spółki grupy GTS objęła Geza Szathmari, związany z grupą GTS od 13 lat. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję Dyrektora Generalnego (CEO) węgierskiej spółki grupy GTS - GTS-Datanet Kft. W tym samym czasie piastował funkcję prezesa Węgierskiego Stowarzyszenia Alternatywnych Dostawców Usług Telekomunikacyjnych, które reprezentuje interesy dziesięciu czołowych operatorów na Węgrzech. W latach 1999-2001 Szathmari pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego (COO - chief operating officer) w GTS Polska. "Jest mi niezmiernie miło, że otrzymałem ponownie propozycję pracy w Polsce i objąłem stanowisko szefa GTS Polska. Nasza firma dysponuje ogromnym potencjałem ludzkim i wierzę w to, że jesteśmy zdolni do wykazania dynamicznego wzrostu." - komentuje Geza Szathmari, nowy dyrektor generalny (CEO) GTS Polska. Geza Szathmari zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Gradzi.

Również wczoraj został także powołany nowy Dyrektor Operacyjny (COO - Chief Operating Officer) GTS Polska - Rafał Budweil. Od sześciu lat związany z grupą GTS, zbudował międzynarodowe doświadczenie pracując GTS Ebone w Brukseli jak dla GTS Central Europe Holding w Budapeszcie, gdzie pełnił funkcję dyrektora rozwoju sieci na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. 

Tamas Polgar, który stanął na czele grupy GTS CE w grudniu 2004 optymistycznie patrzy w przyszłość.

- Dzięki doświadczeniu na międzynarodowym rynku i wysokim kwalifikacjom jakimi dysponują nowo powołani dyrektorzy, mamy zamiar przyspieszyć już i tak dynamiczne tempo rozwoju GTS Polska. To znaczący czynnik we wprowadzeniu naszego aktywnego planu przejęć na rynku telekomunikacyjnym, zarówno na poziomie regionalnym jak i w Polsce. Jestem przekonany, że nowo powołani dyrektorzy mają tę wiedzę i umiejętności, które pozwolą osiągnąć spółce GTS Polska kolejny poziom rozwoju - powiedział Tamas Polgar.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Roszady w GTS Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl