SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady w Viacomie: Witak, Janczewski, Zdunikowska, Dzięgielewski i Reszka na nowych stanowiskach

W Viacom International Media Networks Polska, nadawcy kanałów telewizyjnych takich jak Nickelodeon, MTV, Comedy Central, Paramount Channel, VIVA i VH1, na nowe funkcje w strukturach międzynarodowych awansowali kluczowi menedżerowie: Bartosz Witak, Dariusz Janczewski, Daniel Reszka, Magdalena Zdunikowska i Jerzy Dzięgielewski.

Bartosz WitakBartosz Witak

W związku ze zmianami organizacyjnymi w strukturze Viacom International Media Networks, polski oddział koncernu, VIMN Polska, dołączył do regionu CEE, czyli Europy Środkowej i Wschodniej oraz Izraela. W konsekwencji wielu kluczowych managerów z polskiego oddziału awansowało i poszerzyło zakres swoich dotychczasowych obowiązków o funkcje regionalne.

Na czele poszerzonego regionu CEE & Israel stoi Bartosz Witak jako senior vice president i general manager. Z Viacom związany jest od ponad 10 lat. W tym czasie pełnił funkcję między innymi dyrektora finansowego MTV Networks Polska. Później, jako wiceprezes ds. działalności biznesowej odpowiedzialny był za rozwój biznesu VIMN w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich. Od kilku lat Bartosz Witak rozwija działalność koncernu w 15 krajach.

Dariusz Janczewski kontynuuje swoją pracę jako general manager VIMN Polska, a dodatkowo obejmuje stanowisko wiceprezesa ds. działań strategicznych w regionie CEE. W ramach poszerzonych obowiązków nadzoruje rozwój funkcji strategicznych i operacyjnych regionu CEE oraz odpowiada za rozwój współpracy z partnerami komercyjnymi i nadzoruje całość działań biznesowych VIMN w Polsce. W swojej nowej funkcji Dariusz Janczewski raportuje bezpośrednio do Bartosza Witaka.

Daniel Reszka, dotychczas pełniący funkcję wiceprezesa ds. marketingu i produktu obejmuje nowe stanowisko wiceprezesa ds. marek młodzieżowych i wschodzących w CEE. Obecnie jest odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju oraz zarządzanie programowe dla marek młodzieżowych i rozwijających się. Odpowiada też za produkcje lokalne, relacje z artystami, przygotowanie wersji językowych, media społecznościowe, komunikację oraz badania konsumenckie i analitykę dla wszystkich marek VIMN z krajów regionu CEE & Israel. W swojej nowej roli Reszka podlega Bartoszowi Witakowi.

Jerzy Dzięgielewski, który poprzednio pełnił funkcję dyrektor produktu i portfolio, obecnie jako starszy dyrektor marek młodzieżowych i rozwoju produktu w regionie CEE jest odpowiedzialny za kierowanie markami młodzieżowymi VIMN, nadzór nad produkcją programów lokalnych oraz rozwojem produktów i komunikacji digitalowej dla całego regionu CEE. W swojej nowej funkcji Jerzy Dzięgielewski raportuje do Daniela Reszki.

Magdalena Zdunikowska, która dotychczas pełniła funkcję dyrektora marketingu i była odpowiedzialna za działania marketingowe dla wszystkich marek z portfolio VIMN Polska oraz za trade marketing w Polsce, obecnie piastuje funkcję dyrektora marek dla dzieci i rodziny. W jej ramach odpowiedzialna jest za strategiczne rozwiązania marketingowe dla wszystkich marek we wszystkich 15 krajach wchodzących w skład regionu CEE & Israel oraz za strategię programową marki Nickelodeon w tym regionie.

Dołącz do dyskusji: Roszady w Viacomie: Witak, Janczewski, Zdunikowska, Dzięgielewski i Reszka na nowych stanowiskach

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mradar
"W konsekwencji wielu kluczowych managerów z polskiego oddziału awansowało i poszerzyło zakres swoich dotychczasowych obowiązków o funkcje regionalne."

Te awansy to zasluga za to,że VH1 leci w dół co miesiac, bo nikt sie tym kanalem nie zajmuje i leci tam ciagle to samo. A reszta kanałów od viacom sięgnęła dna. Zero interakcji z widzem. Brawo,gratuluje awansu.
odpowiedź
User
dk
z paxu do śmaksu, Maliniak w Maliny, a Dupiak do ...
odpowiedź