SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Roszady wśród prowadzących w TVN 24

Od stycznia kanał informacyjny TVN 24 wprowadza zmiany wśród prowadzących poszczególne pasma newsowe.

Marcin Żebrowski zostanie nowym gospodarzem porannego pasma “Wstajesz i wiesz” od piątku do niedzieli, a poranne serwisy w te dni prezentować będzie Joanna Kryńska, dotychczasowa gospodyni “Prosto z Polski”. Żebrowski nadal będzie pojawiać się też w magazynie “Polska i Świat” - będzie go prowadzić zamiennie z Dagmarą Kaczmarek. W pozostałe dni gospodarzem poranka TVN 24 pozostaje Jarosław Kuźniar, a serwisantką – Katarzyna Werner.

Jakub Porada, który dotychczas prowadził weekendowe wydania “Wstajesz i wiesz”, będzie teraz prezentować serwisy informacyjne w dniu na żywo. Do tego pasma z poranka przejdzie też Marta Kuligowska. W dniu na żywo pojawiła się także Anna Kalczyńska (w przeszłości współprowadząca “Polskę i Świat”), która wróciła właśnie do pracy po urlopie macierzyńskim. Gospodarzami dziennego pasma nadal będą także jego dotychczasowi prowadzący: Anna Jędrzejowska i Michał Cholewiński.

Z kolei Beata Tadla zniknie z serwisów porannych i skupi się teraz wyłącznie na prowadzeniu “Faktów” w TVN, “Faktów po faktach” oraz “Faktów po południu” w TVN 24.

Dołącz do dyskusji: Roszady wśród prowadzących w TVN 24

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Had
News dwa dni po wprowadzeniu zmian, brawa dla Wirtualnych Mediów!
0 0
odpowiedź
User
MartaM
Lubię oglądać "Fakty po Faktach", jednak denerwuje mnie dwoje dziennikarzy: Justyna Pochanke i Piotr Marciniak. Odnoszę wrażenie, że najważniejsze są pytania przygotowane przez dziennikarzy, którymi przerywają w pół słowa swemu rozmówcy. Wydaje mi się, że istotne jest, co ma do powiedzenia zaproszony gość. Czasami marzy mi się, by gość poprosił prowadzących o zadanie wszystkich pytań, potem o milczenie i czas na odpowiedz. Nie ujmując nic warsztatowi dziennikarskiemu, chciałabym, by pozwolili się "popisywać" gościowi, a sami pozostali lekko w cieniu. Wzorem niech będzie rozmowa p. Beaty Tadli z p. Komorowską. Pozdrawiam Redakcję, z najlepszymi życzeniami noworocznymi.
0 0
odpowiedź
User
Sawa
Myślałem że Michał Żebrowski będzie prowadził ten poranek. To przynajmniej byłby jakiś news.
0 0
odpowiedź