SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rotacja w toku

Czyli wszystko o "Rozmowach w toku"

Jedną z największych rotacji pracowników pochwalić się mogą Rozmowy w toku. Przez blisko dwa lata przez redakcję przewinęły się już dziesiątki osób. W przeważającej większości to redakcja dziękuje im za współpracę, często po jednym miesiącu próby. Powód: wysokie wymagania.

Zwolnienia nie ominęły także już sprawdzonych dokumentalistów. W ich gronie znaleźli się m.in. Maciej Bigaj (szuka pracy), Tomasz Bieńkowski (nie pracuje w mediach), Marek Kopczacki (szuka pracy) i Arkadiusz Rynkowski (szuka pracy) ; z najdłuższym z wymienionych stażem pracy. W oczach swoich byłych współpracowników był jednym z najlepszych dokumentalistów programu.

-To byli dobrzy współpracownicy. Niestety, czasami górę biorą emocje. Przecież każdy z nich zrobił kilkanaście dobrych odcinków. Wszystko przez nienajlepszą atmosferę w pracy. O Rynkowskim mówić możemy w samych superlatywach. To bardzo dobry dokumentalista, jego następców wielu nie mamy mówi proszący o anonimowość jeden z dokumentalistów.

Do rzadkości należą dobrowolne odejścia. W minionym roku z doświadczonych pracowników tylko Tomasz Pawłowski (szuka pracy) zdobył się na taki krok. Szkoda. To jego sukcesem było spotkanie się w studio rodziny dawcy i biorcy serca jednego z największych wydarzeń w programie. W każdym odcinku miał kilku nieszablonowych gości.

-Tracimy talenty - mówi jeden z wydawców programu. Decyzje o odejściu podjęła także Marta Musiał (nie pracuje w mediach) ze stażem dwóch miesięcy pracy. Nie odpowiadały jej ponoć warunki. Ostatnim hitem wewnętrznej rotacji jest odejście producenta programu. Bożenę Janik zastąpił wydawca, Sławomir Czyrnek. Co zatem redakcji Rozmów w Toku przyniesie rok kolejny?

Klaudia Zalewska - avona@o2.pl

2003-01-10
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl