SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Rozdajemy Gigabajty” w promocji a2mobile od Aero2

Spółka Aero2 rozpoczęła promocję "Rozdajemy Gigabajty", będącą ofertą łączoną z usługami sieci komórkowej a2mobile.

Article

"Rozdajemy Gigabajty" to promocja przygotowana dla użytkowników BDI, którzy już są użytkownikami sieci komórkowej a2mobile, zakupią starter a2mobile lub przeniosą swój dotychczasowy numer komórkowy do a2mobile, której operatorem jest Aero2.

W ramach promocji, w ciągu 12 miesięcy użytkownik BDI będzie mógł otrzymać do 36 GB danych w pakietach komercyjnych z dostępnym LTE.

Aby na karcie Aero2 BDI został uruchomiony trwający miesiąc komercyjny pakiet danych o wielkości 3 GB z dostępem do LTE, należy włączyć na numerze komórkowym w a2mobile miesięczny pakiet podstawowy z usługami komórkowymi. Do promocji uprawnione są pakiety "Obfity" (kosztujący 19 zł) i "Suty" (za 25 zł).

W najlepszym pakiecie za 25 zł w a2mobile użytkownik dostanie nielimitowane połączenia i SMS-y na komórki, 10 GB danych, 100 minut na stacjonarne i dodatkowo 3 GB na karcie BDI.

Użytkownicy BDI mogą zgłosić chęć udziału w promocji na dwa sposoby. Ci, którzy nie mają jeszcze numeru telefonu w a2mobile, mogą w trakcie składania zamówienia na starter na stronie a2mobile.pl zgłosić swój numer do promocji. Drugą ścieżką zgłoszenia jest wysłanie SMS-a z telefonu w sieci a2mobile zawierającego numer karty SIM Aero2 BDI na numer 8080 i jest to rozwiązanie dla tych, którzy już mają numer w sieci a2mobile i kartę BDI lub przenoszą swój numer komórkowy do a2mobile.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Rozdajemy Gigabajty” w promocji a2mobile od Aero2

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nosal
Wiedziałem co robie przechodząc do a2mobile:)
9 8
odpowiedź
User
diplodok
No a2mobile nieźle leci cały czas, to fakt
9 8
odpowiedź
User
aadf
No ktoś nieźle kombinuje w tym aero2 faktycznie. Może pomyślę nad tym nawet
9 8
odpowiedź
User
u2
a2mobile i tak cenami tak kosi konkurencję, że nie ma co się zastanawiać nawet
9 8
odpowiedź
User
Aleksy
Planuję się przenieść i sprawdzić kto zacz, ale póki co czekam aż moja długowieczna umowa z konkurencją się skończy i wreszcie bedę wolny...
9 8
odpowiedź