SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rozliczenie transakcji nabycia przez Agorę akcji AMS

27 listopada 2002 r., po rozliczeniu w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych S.A. transakcji zawartej 25 listopada 2002 r. Agora nabyła 12.106 akcji w spółce Art Marketing Syndicate S.A..

Nabycie akcji jest wynikiem ogłoszonego 15 października 2002r. publicznego wezwania do zapisywania się na sprzedaż wszystkich akcji AMS. Wezwanie miało na celu wykonanie przez spółkę obowiązku wynikającego z art. 154 pkt. 1) oraz art. 86 ust. 4 ustawy - Prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi. Akcje są akcjami zwykłymi na okaziciela o wartości nominalnej 2 PLN każda. Łączna wartość nominalna akcji wynosi 24.212 PLN, co stanowi 0,29% kapitału zakładowego AMS S.A.

Łączna cena za akcje wyniosła 532.664 PLN, tj. 44 PLN za jedną akcję. Ich nabycie zostało sfinansowane z środków własnych Agory.

Po nabyciu akcji Agora, łącznie z dotychczas nabytymi, posiada 4.195.136 akcji AMS, stanowiących 99,48% kapitału zakładowego AMS i uprawniających do wykonywania 99,57% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu AMS. Inwestycja Agory w AMS ma charakter strategiczny i długoterminowy.

Zgodnie z wiedzą zarządu Agory, osoby zbywające akcje nie są powiązane z Agorą ani osobami zarządzającymi lub nadzorującymi Agory. Zarząd spółki zastrzega jednocześnie, że z uwagi na ustawę o ochronie danych osobowych nie miał dostępu do informacji o osobach fizycznych zbywających akcje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rozliczenie transakcji nabycia przez Agorę akcji AMS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl