SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rozmawiaj przez 120 minut za darmo z Poleceniem zapłaty

Od 1 kwietnia br. Klienci Telekomunikacji Polskiej, którzy aktywują Polecenia zapłaty otrzymają 120 darmowych minut na rozmowy lokalne i międzymiastowe do wykorzystania o dowolnej porze dnia, we wszystkie dni tygodnia poprzez sieć TP.

Rozmowy będą rozliczane w ramach abonamentu - po 20 minut przez sześć kolejnych miesięcy.

Polecenie zapłaty to rozwiązanie, które oszczędza czas Klientów i daje im pewność terminowego opłacenia rachunku. TP wysyła informację o wysokości rachunku do banku, a oryginał faktury na adres Klienta. W terminie płatności konto Klienta zostaje obciążone kwotą podaną na fakturze. W razie jakichkolwiek wątpliwości istnieje możliwość odwołania transakcji w terminie 30 dni roboczych (5 dni w przypadku firm), licząc od dnia dokonania obciążenia rachunku bankowego.

Aby skorzystać z promocji, która trwa od 1 kwietnia do 30 września 2006 r., trzeba posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku, który oferuje usługę Polecenia zapłaty, wypełnić formularz i wysłać go na adres podany na fakturze. Formularz jest dostępny na stronie www.tp.pl, można go zamówić również na błękitnej linii tp 9393 lub otrzymać w najbliższej placówce TP. Z darmowych minut Klient zaczyna korzystać po aktywowaniu usługi przez jego bank.

Promocja 120 minut za darmo z Poleceniem zapłaty to kolejna po ubiegłorocznym konkursie, inicjatywa TP mająca na celu zachęcenie Klientów do korzystania z tej wygodnej i bezpiecznej formy dokonywania płatności za rachunki. Obecnie z Polecenia zapłaty korzysta ponad 190 tys. Klientów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rozmawiaj przez 120 minut za darmo z Poleceniem zapłaty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl