SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Rozwijamy się dla Ciebie!” w kampanii Zachodniopomorskiego (wideo)

Ruszyła kampania promująca Regionalny Program Operacyjny województwa zachodniopomorskiego. Akcję - prowadzoną pod hasłem „Rozwijamy się dla Ciebie! Ponad 1000 powodów do uśmiechu” - przygotowała i realizuje agencja Czart.

„Rozwijamy się dla Ciebie!” w kampanii Zachodniopomorskiego (wideo)

Kampania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego pokazuje, że dzięki inwestycjom finansowanym ze środków z Unii Europejskiej powstają w tym regionie nowe obiekty, a starsza infrastruktura jest modernizowana.

- Mamy zatwierdzone wydatki na inwestycje w kwocie ponad 2,2 miliarda złotych - opisuje Marcin Szmyt, dyrektor wydziału zarządzania strategicznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. - Dzięki unijnym funduszom mogliśmy wesprzeć ponad 1 000 przedsięwzięć. Chcemy, aby społeczność była świadoma tego, co się wokół niej dzieje. Jednak skalę tego wszystkiego naprawdę trudno sobie wyobrazić, stąd ta kampania. Cieszymy się, że jej realizacją zajęła się doświadczona agencja - dodaje.

Kampania skupia się na pozytywnych emocjach, które mieszkańcom województwa zachodniopomorskiego zapewnia jakość życia poprawiająca się dzięki realizowanym projektom infrastrukturalnym. Główne hasło akcji brzmi: „Rozwijamy się dla Ciebie! Ponad 1000 powodów do uśmiechu”.

Działania reklamowe od początku sierpnia są prowadzone w telewizji i radiu (stacje regionalne), wybranych kinach, w regionalnych serwisach internetowych oraz na nośnikach outdoorowych. Akcja potrwa do końca września.

Za całościowe przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja reklamowa Czart, która zdobyła to zlecenie w przetargu, pokonując w nim 8 innych firm.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Rozwijamy się dla Ciebie!” w kampanii Zachodniopomorskiego (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl