SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rozwój gazety Anonse

Od marca Anonse wydawane są trzy razy w tygodniu

Wydawnictwo Steinborn, wydawca największej gazety bezpłatnych ogłoszeń ANONSE wprowadziło kilka zmian w gazecie. Od początku marca gazeta na terenie woj. pomorskiego wychodzi trzy razy w tygodniu. Obniżona została przy tym cena, teraz egzemplarz kosztuje 2 zł 60 gr. (poprzednio 2 zł 90 gr). Zmieniła się też szata graficzna pisma. Anonse mają nową winietę i bardziej przejrzysty spis treści.

Do tej pory w woj. pomorskim Anonse ukazywały się dwa razy w tygodniu. We wtorek wychodziło wydanie z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, a w czwartek z ogłoszeniami dotyczącymi nieruchomości i pracy. Teraz Anonse ukazują się trzy razy w tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek.

Największa zmiana dotyczy zawartości gazet. W każdym wydaniu są obecnie drukowane wszystkie ogłoszenia. Czyli nieruchomości, motoryzacja i praca oraz wszystkie pozostałe działy.

W ten sposób kończymy z niemal tygodniowym okresem oczekiwania na świeże ogłoszenia - powiedział Tomasz F. Steinborn, redaktor naczelny Gazety Bezpłatnych Ogłoszeń Anonse.

- Teraz ogłoszenia drukowane są po dwóch dniach, np. anons przysłany do nas w poniedziałek publikujemy już w środę. Co ważne, nie chcemy robić tego kosztem naszych Czytelników i dlatego obniżyliśmy cenę gazety. Wszystkich działów ogłoszeń w Anonsach jest 30, aby ułatwić orientację w tej masie, poszczególne dni maja swój temat przewodni. W poniedziałek będzie to motoryzacja, a w środę nieruchomości - dodał Steinborn.

Pierwsze Anonse Pomorskie zostały wydane 12 lat temu. Obecnie Wydawnictwo posiada cztery wydania regionalne: pomorskie z centralą w Gdyni, kujawsko-pomorskie z oddziałem w Bydgoszczy, wielkopolskie z oddziałem w Poznaniu i warmińsko-mazurskie z oddziałem w Olsztynie. Łączny nakład wszystkich wydań wynosi 160 tysięcy tygodniowo. Ogłoszenia publikowane są w 30 działach i ponad 120 poddziałach. Ogłoszenia są umieszczane za darmo.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rozwój gazety Anonse

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl