SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rozwój HBR Polska

Od stycznia 2005 r. do zespołu polskiej edycji Harvard Business Review dołączył Łukasz Świerżewski

Łukasz Świerżewski (30 lat) objął w HBR Polska stanowisko redaktora. Przez ostatnie pięć lat pracował w dziale informacji Pulsu Biznesu, zajmując się m.in. tematami z zakresu makroekonomii i polityki gospodarczej. W HBR Polska odpowiadał będzie za przygotowywanie raportów specjalnych oraz koordynację współpracy z partnerami merytorycznymi magazynu. Do jego obowiązków należeć będzie również koordynacja badań prowadzonych przez HBRP z zakresu różnych aspektów zarządzania w polskich firmach.

Angaż Łukasza Świerżewskiego na stanowisko redaktora w Harvard Business Review Polska wiąże się z rozwojem i umacnianiem tytułu oraz innych produktów Harvardu na polskim rynku. W strategii na 2005 r. HBR Polska założył m.in. wydawanie raportów specjalnych oraz organizację większej liczby seminariów dla najwyższej kadry menedżerskiej.

Na 2005 r. zostały również zaplanowane dwa wydania specjalne magazynu, o powiększonej objętości i nakładzie. Będą to wydania dotyczące najważniejszych obecnie dla firm działających w Polsce wyzwań: wydanie specjalne na temat strategii (lipiec/sierpień) oraz wydanie specjalne poświęcone budowaniu relacji z klientem (grudzień 2005).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rozwój HBR Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl