SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ruchoma Aleja Gwiazd Radia Aplauz

Ruchoma Aleja Gwiazd to specjalny pojazd, który podróżować będzie po Wrocławiu przewożąc mieszkańców i turystów. Pierwszą gwiazdą będzie Kayah. Inauguracja 17 sierpnia.

Celem Radia Aplauz jest przybliżenie mieszkańcom Wrocławia ich idoli. Będą mogli oni spotkać na co dzień największe gwiazdy zagraniczne i polskie. Będą mogli także zasiąść w złotym Fotelu Gwiazdy lub wygrać jej płytę czy też autograf.

Ruchoma Aleja to specjalny pojazd, który poruszać się będzie każdego dnia w ruchu miejskim, dając możliwość wrocławianom pojawienia się wśród gwiazd. Co dwa miesiące w Alei powstawać będzie jedno miejsce poświęcone gwieździe wybranej wcześniej przez mieszkańców.

- Pragniemy, żeby mieszkańcy naszego miasta identyfikowali się z Ruchomą Aleją i gwiazdami, które w niej będą się pojawiać. Właśnie wrocławianom pozostawiamy wybór gwiazd, które chcieliby zaprosić do swojego miasta i do swojej Alei - mówią organizatorzy.

Specjalne głosowanie odbywać się będzie w prasie, radiu i telewizji lokalnej.

Wrocławskie Radio Aplauz nadaje na 95,1 FM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruchoma Aleja Gwiazd Radia Aplauz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl