SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rusza kampania 'Grunt to rodzina' (wideo)

Rozpoczęła się tegoroczna edycja kampanii społecznej "Grunt to rodzina". Akcja promująca rodzicielstwo zastępcze obejmuje telewizję, radio, prasę, internet i outdoor.

Startująca właśnie kampania społeczna "Grunt to rodzina" podkreśla, jak ważne są edukacja podopiecznych rodzinnych domów dziecka oraz wsparcie ich opiekunów. W akcji jest wykorzystywany przekaz pod hasłem "Pomóż rodzinnym domom dziecka", który w świątecznej stylistyce zachęca do przyłączenia się do akcji przez wysłanie SMS-a o treści "Pomoc" na numer 7545.

Działania w mediach obejmują telewizję (TVP, TV Puls), radio (Katolickie Radio Fiat, PR Rzeszów, PR Trójka, Radio Bon Ton, Radio Niepokalanów), prasę (Echo Katolickie, Forum, Gazeta Wyborcza, Gość Niedzielny, Idziemy, List, Magazyn Familia, Metro, Personel i Zarządzanie, Polityka, Polska Wita, Przegląd Reader`s Digest, Puls Biznesu, Przewodnik Katolicki, Rzeczpospolita, VIS Á VIS, Vita, Wprost, Wysokie Obcasy, Znak), internet (sieć ARBONetwork, Gazeta.pl, Przeznaczeni.pl, Wiara.pl) oraz outdoor (billboardy i citylighty AMS i Ströer, plakaty w autobusy i tramwajach w Warszawie).

Kampanię - zaplanowaną do połowy stycznia - prowadzi Fundacja Świętego Mikołaja, natomiast media koordynuje dom mediowy Optimum Media OMD.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza kampania 'Grunt to rodzina' (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl