SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rusza kolejna odsłona kampanii „Zły dotyk” (wideo)

Fundacja Dzieci Niczyje rozpoczyna kolejny etap kampanii „Zły dotyk”. Reklamy wspierające tę akcję przygotowała agencja Grey Warszawa.

Rusza kolejna odsłona kampanii „Zły dotyk” (wideo)

Startująca właśnie kampania społeczna „Zły dotyk” ma na celu zwrócenie uwagi odbiorców na problem wykorzystywania seksualnego dzieci. Hasło tegorocznej akcji brzmi „Dzieci skrzywdzone przez zły dotyk chcą stać się niewidoczne”. Kampania jest skierowana głównie do rodziców, nauczycieli, pedagogów i psychologów, starając się edukować ich w zakresie możliwości ochrony najmłodszych i pomocy tym molestowanym. Organizatorzy postulują także o przyspieszenie procesu ratyfikacji przez polski parlament Konwencji Rady Europy o ochronie dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym i niegodziwym traktowaniem w celach seksualnych.

Akcję wspierają reklamy emitowane w telewizji i radiu, publikowane w prasie oraz zamieszczane na outdoorze. Kreację kampanii medialnej przygotowała agencja reklamowa Grey Warszawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza kolejna odsłona kampanii „Zły dotyk” (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl