SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza platforma Transfer TVN Media

Biuro reklamy TVN Media uruchomiło platformę elektroniczną Transfer TVN Media. Służy ona do przesyłania i zarządzania materiałami reklamowymi przez klientów. Od przyszłego roku zastąpi w tym procesie serwis FTP.

Piotr Tyborowicz, prezes TVN MediaArticle

Platforma Transfer TVN Media jest dostępna na stronie transfer.tvnmedia.pl i funkcjonuje przez 24 godziny na dobę. Oferuje szereg usprawnień w procesie zarządzania materiałami do emisji na antenie telewizyjnej, w tym m.in. monitorowanie zamówień poprzez otrzymywanie informacji zwrotnych z TVN Media (status realizacji zamówienia, dopuszczenie do emisji), dostęp do archiwum przesłanych materiałów czy do historii zrealizowanych zamówień.

Nowe rozwiązanie umożliwi wyeliminowanie ryzyka nieuprawnionego użycia materiałów przesyłanych do TVN Media, a poprzez automatyczną rejestrację materiałów w bazie pozwala zminimalizować liczbę błędów przy zlecaniu materiałów do emisji.

- Dzięki usłudze Transfer TVN Media proces zarządzania materiałami reklamowymi stanie się sprawniejszy, ułatwi komunikację, pozwoli zaoszczędzić czas oraz wyeliminować lub w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko technicznego błędu przy zlecaniu reklam do emisji - mówi Piotr Tyborowicz, dyrektor biura reklamy i członek zarządu TVN Media.

Platforma Transfer TVN Media jest zintegrowana z systemem sprzedażowym TVN Media, bazą organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi twórców oraz systemami płatności on-line Dot-Pay i PayPal.

Do 31 grudnia br. TVN Media nie będzie pobierać opłat za przesyłanie materiałów reklamowych za pomocą nowego systemu. Od nowego roku opłaty zostaną wprowadzone. Wczoraj nie  otrzymaliśmy jednak informacji, ile będą one wynosić.

Wprowadzenie nowej usługi pozwoli zrezygnować z dotychczasowego sposobu przekazywania materiałów reklamowych przez ogólnodostępny serwis FTP. Od stycznia 2015 roku Transfer TVN Media będzie jedynym kanałem do wysyłki materiałów do TVN Media.

Biuro reklamy TVN Media sprzedaje reklamy w kanałach Grupy TVN i jej serwisach internetowych oraz w kanałach innych nadawców (m.in. Telewizji Puls, 4fun Media, VIMN Polska, FOX International Polska i The Walt Disney Company).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza platforma Transfer TVN Media

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
olo
ale news, błagam. Polsat już dawno na tym ZARABIA :)
odpowiedź
User
Kryśek
Bardzo dobre posunięcie, brawo!
odpowiedź