SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ruszył nowy kanał TVN

Grupa ITI kontynuuje rozwijanie kanałów tematycznych

  Grupa ITI uruchomiła wczoraj itvn, polski kanał rozrywkowy przeznaczony dla Polaków mieszkających za granica, dzięki rozpoczęciu nadawania w Stanach Zjednoczonych na platformie Dish Network.

itvn jest nadawanym w polskiej wersji językowej kanałem telewizyjnym o profilu rozrywkowym, który przeznaczony jest dla Polaków mieszkających poza granicami kraju. W itvn będzie można zobaczyć szeroką gamę programów rozrywkowych, które obejmują talk show i reality show, seriale komediowe, teleturnieje, seriale telewizyjne, seriale fabularno-dokumentalne oraz magazyny telewizyjne, jak również wybór najlepszych polskich kreskówek dla dzieci. Aktualna oferta programowa itvn obejmuje, miedzy innymi: pierwszy polski talk show "Rozmowy w toku" prowadzony przez Ewe Drzyzge, "Jestem jaki jestem" z Michałem Wisniewskim, czołowe polskie seriale fabularno-dokumentalne takie jak "Chicago" oraz "Cela Nr", jak również serial komediowy "Kasia i Tomek". Polscy widzowie w Stanach Zjednoczonych będą mieli również możliwość obejrzeć najnowsze odcinki aktualnych formatów programowych TVN, takich jak "Camera Cafe" oraz "Najsłabsze ogniwo".

itvn we współpracy z Canal+ będzie retransmitował też mecze piłki nożnej z rozgrywek polskiej I ligi. Przekazy itvn będą obejmowały w czasie weekendów retransmisje 3 najlepszych meczy, a w ciągu całego tygodnia będą dostarczały pełnej informacji na temat ostatniej kolejki rozgrywek ligowych.

itvn jest dostępny w pakietach razem z TVN 24, pierwszym polskim kanałem informacyjnym.

"itvn dostarcza najlepsze programy rozrywkowe TVN dla Polaków mieszkających za granica. W połączeniu z TVN 24, itvn zapewnia zniewalająca ofertę programowa dla każdego Polaka, który szuka wiadomości, informacji oraz rozrywki, gdy znajduje się poza domem. Początkowo itvn będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem platformy Dish Network, ale w niedalekiej przyszłości oczekujemy podpisania kolejnych umów dotyczących dystrybucji programu na terenie Ameryki Północnej oraz na pozostałych głównych rynkach, takich jak Niemcy, Francja oraz Wielka Brytania - powiedział Piotr Walter, Prezes Grupy TVN.

Dla abonentów platformy DISH Network dostępną jest obecnie mo1liwosc bezpłatnego oglądania programu itvn w ciągu 30 dni. Po tym okresie, zainteresowani będą mogli zamówić program itvn jako dodatek do obecnej oferty polskich programów dostępnych na platformie DISH Network, która obejmuje takie polskie kanały jak TVN 24 oraz POLSAT2 International. Zainteresowani będą mogli wykupić dostęp jedynie do itvn (a la carte) za $14,99 miesięcznie, lub wykupić itvn w ramach pakietu TVN Complete, który zawiera równie1 TVN 24, za $19,99 miesięcznie, lub też skorzystać z pakietu Polish Premium Package, który obejmuje równie1 TVN 24 oraz POLSAT2 International, za $29,99 miesięcznie.

Dołącz do dyskusji: Ruszył nowy kanał TVN

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl