SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ruszyła kampania reklamowa Era Tak Tak

Era Tak Tak - szczęśliwe chwile w reklamie taryfy "Happy"

21 lipca 2004 r. Polska Telefonia Cyfrowa rozpoczęła  kampanię wprowadzającą nową taryfę "Happy" w  Era Tak Tak.

Celem kampanii jest poinformowanie obecnych oraz potencjalnych użytkowników Era Tak Tak o ofercie, w której mogą skorzystać z naliczania sekundowego od początku rozmowy,  dzwonić za 77 groszy za minutę do wszystkich sieci oraz  wysyłać SMS za 22 grosze.  Działania reklamowe składają się z 5 spotów telewizyjnych oraz uzupełniających ją reklam w prasie, na busshelterach i outdoorze. Media dobrane zgodnie z grupa docelową (dorośli  w wieku od 24 do 49 lat oraz dzieci w wieku od 8 do 14 lat).

Pierwszym akcentem, sygnalizującym kampanię był 10 sekundowy teaser. W tym krótkim filmie  poznaliśmy głównych bohaterów - zadowolonych użytkowników sieci  Era Tak Tak, którzy w dalszym etapie przedstawią zalety nowej taryfy. 

Od 28 lipca w  większości polskich stacji telewizyjnych  emitowany jest  45 sekundowy spot będący rozwiązaniem teasera, a jednocześnie prezentacją wszystkich elementów taryfy "Happy" Dopełnieniem cyklu  są trzy 10 sekundowe spoty prezentujące poszczególne cechy taryfy oraz nowy starter Era Tak Tak Happy.  We wszystkich spotach występują, znani  z teasera, użytkownicy Tak Tak-a, pokazani w swoim środowisku, ze swoimi pasjami i zainteresowaniami.

Zrealizowana przez agencję G7 kampania, dobrze wpisuje się w charakter marki Era. Ciepłe, pełne emocjonalnego zaangażowania scenki niosą konkretny, racjonalny  przekaz. Filmy reklamowe w reżyserii Michała Sablińskiego, wyprodukowane zostały przez studio Opus.

Promowana w kampanii  taryfa " Happy"  to obecnie najkorzystniejsza dla klientów propozycja na rynku telefonów na kartę i jednocześnie jedna z najtańszych taryf w Europie.  "Happy" będzie działać automatycznie w telefonach nowych użytkowników, którzy zakupią nowy Starter Happy. Dla dotychczasowych klientów pierwsza zmiana taryfy jest bezpłatna. Użytkownicy, którzy zakupią jeden z dotychczasowych Starterów Era Tak Tak (np. Starter XXL, Play Starter) i zmienią taryfę na ,,Happy", zachowują wszystkie przywileje związane z dodatkowymi doładowaniami.

Autorami kampanii są:

- Polska Telefonia Cyfrowa -  Anna Szymanik
- Agencja G7 - kreacja: Marcin Wieczorkowski (Account Director), Marcin Jeziorski (Account  Manager), Sasza Kanavalau (Art Director), Michał Imbierowicz (Copywriter), Przemek Bogdanowicz (Creative Director)
- Michał Sabliński - reżyseria
- Opus - studio produkcyjne
- Optimum Media OMD - planowanie i zakup mediów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszyła kampania reklamowa Era Tak Tak

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl