SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rybałt znów pokieruje PrdZ

Andrzej Rybałt prawdopodobnie już dziś zostanie przywrócony na stanowisko dyrektora Polskiego Radia dla Zagranicy.

Rybałt znów pokieruje PrdZ

Podczas dzisiejszego posiedzenia zarządu Polskiego Radia ponownie powróci sprawa odwołanego w minionym tygodniu ze stanowiska dyrektora PRdZ Andrzeja Rybałta. Prawdopodobnie zostanie on przywrócony na stanowisko szefa tej anteny. Po odwołaniu Rybałta PRdZ kierował dotychczasowy wicedyrektor Adam Burakowski, ale nie zostały mu powierzone obowiązki dyrektora anteny. Kilka dni temu w rozmowie z Wirtualnemedia.pl p.o. prezesa PR Robert Wijas powiedział, że nie wyklucza, iż odwołany dyrektor otrzyma propozycję pracy na kierowniczym stanowisku.

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl członkowie zarządu PR postanowili zmienić swoją decyzję w sprawie Andrzeja Rybałta, gdyż w ciągu ostatniego tygodnia udało im się wyjaśnić wszelkie sporne kwestie, które do odwołania dyrektora doprowadziły.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rybałt znów pokieruje PrdZ

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl