SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Rynek Zdrowia' powiększył zespół

Rozwój tytułu 'wymusił' na wydawcy zatrudnienie kolejnych dziennikarzy.

– Badania czytelnictwa „Rynku Zdrowia” potwierdziły, że jesteśmy postrzegani przez branżę medyczną jako wiarygodny, opiniotwórczy magazyn traktujący m.in. o organizacji, zarządzaniu i finansowaniu ochrony zdrowia – mówi Wojciech Kuśpik, prezes PTWP Sp. z o.o., wydawcy „Rynku Zdrowia”. – To skłoniło nas do zwiększenia objętości i przejścia na cykl miesięczny. Nadszedł też właściwy moment na poszerzenie zespołu.

Redakcję „RZ” zasiliło niedawno czworo dziennikarzy, mających za sobą doświadczenia w znanych czasopismach o różnym profilu, dziennikach ogólnopolskich i regionalnych, Polskiej Agencji Prasowej. Są wśród nich, m.in. Piotr Stefaniak (wcześniej m.in. PAP i „Boss”), Anna Lenar-Bielecka („Cosmopolitan”, „Kurier Polski”, Polskie Radio).

Etatowy zespół „RZ” liczy obecnie 8 osób.

– Zatrudniliśmy dziennikarzy swobodnie poruszających nie tylko problematykę medyczną, ale i typowo ekonomiczną. W najbliższym czasie powiększymy także grupę stałych współpracowników naszego miesięcznika – zapowiada Wojciech Kuta, redaktor naczelny „Rynku Zdrowia”.

'Rynek Zdrowia' to kierowane głównie do menedżerów sektora medycznego czasopismo zadebiutowało w styczniu 2005 r. jako dwumiesięcznik. Od początku bieżącego roku periodyk jest miesięcznikiem. Zwiększyła się także objętość – z 56 do średnio 92 kolumn w numerze. Rozwój tytułu „wymusił” też na wydawcy zatrudnienie kolejnych dziennikarzy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Rynek Zdrowia' powiększył zespół

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl