SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ryszard Rembiszewski reklamuje 'Milion za SMS' (wideo)

Ryszard Rembiszewski, wieloletni prezenter losowania Lotto, występuje w kampanii reklamowej "Milion za SMS". Akcja - obejmująca telewizję, prasę i internet - promuje loterię, której finał nastąpi 6 grudnia.

Ryszard Rembiszewski reklamuje 'Milion za SMS' (wideo)

W kampanii reklamowej loterii "Milion za SMS" do udziału w niej zachęca Ryszard Rembiszewski, wieloletni prezenter losowania Lotto. Rembiszewski nawiązuje do swojej poprzedniej roli, mówiąc w spocie telewizyjnym o czterech znanych tym razem cyfrach składających się na numer, pod który można od 22 listopada do 6 grudnia wysyłać SMS-y, zyskując w ten sposób szansę na wygranie miliona złotych.

- Ryszard Rembiszewski wydał nam się najlepszą osobą do przedstawienia konkursu jako wiarygodnej zabawy tworzonej przy udziale doświadczonych specjalistów i przejrzystego wyjaśnienia Polakom jego reguł - uzasadnia Mariola Szypszak, sales manager w firmie CT Creative Team zajmującej się realizacją techniczną i marketingową przedsięwzięcia.Prowadzona w telewizji (TVP, TVN i Polsat), prasie i internecie akcja reklamująca tą loterię zakończy się 6 grudnia telewizyjno-internetowym odliczaniem czasu do jej finału.

Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Lowe GGK, a spot zrealizowało studio produkcyjne Primetime.

Zakupem mediów zajął się do mediowy Pan Media Western, a za obsługę PR konkursu odpowiada agencja Lewis PR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ryszard Rembiszewski reklamuje 'Milion za SMS' (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl