SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Program „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” oglądało 323 tys. widzów

Nowy program „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” oglądało średnio 323 tys. widzów. Cykl podniósł oglądalność TTV względem analogicznego okresu rok wcześniej. Stacja w paśmie emisji audycji przegrała z TV4 i TVN7, ale wygrała z TV Puls - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”; fot. TTV Article

Cykl „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” na antenie TTV oglądać można było od wtorku do czwartku o godz. 22.00, w okresie od 23 listopada do 9 grudnia br. Średnia widownia premierowych odcinków programu wyniosła 323 tys. osób, co przełożyło się na 2,96 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 4,20 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Największą popularnością cieszył się przedostatni odcinek cyklu. Przyciągnął uwagę 482 tys. osób.

Cykl „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” w swoim paśmie podniósł oglądalność TTV względem analogicznego okresu rok wcześniej. Wówczas stację śledziło 216 tys. osób, co przełożyło się na 1,80 proc. udziału w 4+ oraz 2,83 proc. w 16-49.

Stacja TTV w czasie emisji nowej produkcji (tj. w okresie od 23 listopada do 9 grudnia w paśmie od wtorku do czwartku w godz. 22.02-22.26) miała 2,92 proc. udziału w 4+. Kanał przegrał walkę o widza z TV4 (4,42 proc.) i TVN7 (3,04 proc.), ale wygrał z TV Puls (2,91 proc.).

Z kolei w grupie 16-49 stacja TTV była wiceliderem na tle analizowanych kanałów.

Udział TTV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 2,16 proc., a w grupie 16-49 było to 3,39 proc. Tym samym program ma wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji.

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” to polska wersja duńskiego formatu „The Things My Dad Failed to Teach Me”, który powstał w zeszłym roku dla stacji TV2. Formuła programu polega na tym, że znany celebryta spędza czas z ojcem, który uczy go umiejętności których nie posiadają młodsze pokolenia.

Bohaterem programu „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” jest mieszkający w Warszawie 47-letni komik Robert Motyka. Na potrzeby projektu celebryta po ponad 30 latach powraca w rodzinne strony - do Sieniawy Żarskiej, wsi położonej przy niemieckiej granicy - aby spędzić trzy tygodnie ze swoim ojcem Tadeuszem. Robert pomoże swojemu ojcu przy remoncie małego pawilonu, w którym powstanie sklep z używaną odzieżą.

Dołącz do dyskusji: Program „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” oglądało 323 tys. widzów

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Teleman
Słabe to było bardzo ,Motyka w paru momentach się mocno zblaznił,ale wiadomo kasę trzeba zarabiać a kabaret od odejścia Igora to równia pochyla
1 5
odpowiedź
User
Fan serialu "Komisarz Mama"
Że co? To właśnie był bardzo dobry program i brawo dla TTV za niego!
1 0
odpowiedź