SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sage Symfonia uruchamia Centra Edukacyjne

Sage Symfonia otworzył 13 Centrów Edukacyjnych Symfonii (CES) w całym kraju.

Specjalnie utworzone Centra szkoleniowe, rozsiane na terenie całej Polski w największych miastach, to nowa inicjatywa szkoleniowa Sage Symfonii. W jej ramach oferowane są warsztaty, szkolenia oraz seminaria i wykłady prowadzone są przez wysoko kwalifikowanych specjalistów - trenerów, posiadających specjalne licencje Autoryzowanych Trenerów Systemów SYMFONIA(r), wydawane przez centralę Sage Symfonia Sp. z o.o.

"Licencje te są gwarancją jakości oraz niezbędnym elementem standaryzacji szkoleń. Dzięki temu uczestnicy mogą być pewni, że w każdym z 13 Centrów świadczone są usługi na tym samym, najwyższym poziomie. Bez względu na lokalizację ośrodka Użytkownicy uzyskają w każdym najlepszą wiedzę o naszych Systemach" - powiedział Grzegorz Mikowski, Kierownik Projektów Edukacyjnych w Sage Symfonia.              

Celem funkcjonowania CES-ów jest dostarczanie dotychczasowym Użytkownikom oraz nowym nabywcom wiedzy z obszarów funkcjonowania Systemów SYMFONIA(r) na najwyższym poziomie jakości.

W ramach Centrów Edukacyjnych Symfonii prowadzona jest też współpraca z ekspertami zewnętrznymi z zakresu finansów, prawa i zarządzania kadrami. Każde Centrum posiada sale wykładowe wyposażone w sprzęt edukacyjny, pozwalający na efektywne przeprowadzanie zajęć. Bez względu na to, w którym Centrum prowadzone są zajęcia, odbywają się one zgodnie ze standardami Sage Symfonia. Sale szkoleniowe posiadają po 7 stanowisk komputerowych, są więc przewidziane dla niewielkich grup uczestników. Pozwala to osiągnąć wysoką skuteczność szkolenia, przy aktywnym udziale wszystkich uczestników. Osoby zgłaszające się do Centrów, oprócz szkoleń otwartych, będą mogły skorzystać również z usług indywidualnych.       

Centra Edukacyjne Symfonii prowadzone są w tylko przez Autoryzowanych Partnerów SYMFONII(r) lub przy regionalnych filiach firmy. Są to wyłącznie placówki, których pracownicy potwierdzili swoje najwyższe kompetencje w zakresie Systemów Symfonia, zdając trudne egzaminy.

Do końca roku Sage Symfonia planuje otworzyć jeszcze kolejne trzy Centra Edukacji w dużych miastach w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sage Symfonia uruchamia Centra Edukacyjne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl