SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

SalesTube dla Reckitt w Niemczech

Agencja martech & e-commerce SalesTube rozpoczyna współpracę z grupą Reckitt na niemieckim rynku.

Polska agencja zajmie się egzekucją i optymalizacją kampanii Display & Video 360 dla 3 marek Reckitt  - Finish, Sagrotan i Air Wick. Działania będą prowadzone we współpracy ze spółką Plan.Net Media należącą do Serviceplan Group.

Kolejny międzynarodowy projekt SalesTube

- Działania dla Reckitt to kolejny międzynarodowy projekt, który podejmujemy w SalesTube w ostatnich miesiącach, jesteśmy więc bogatsi o doświadczenia na tym polu.  Wsparcie sprzedaży marek z sektora FMCG na bardzo konkurencyjnym niemieckim rynku to duże wyzwanie, jednak możliwe do zrealizowania przy wykorzystaniu adekwatnego know-how i technologii, jakimi dysponuje SalesTube. Jesteśmy jedną z pierwszych agencji na świecie z pełną certyfikacją Google Marketing Platforms, a w naszym teamie pracują certyfikowani trenerzy Display & Video 360 - mówi Joanna Czekaj, managing director w SalesTube.

Działania dla Rekicktt to kolejny krok w pogłębieniu współpracy SalesTube i Serviceplanu.

Dołącz do dyskusji: SalesTube dla Reckitt w Niemczech

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl