SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Samo Swoi oficjalnie

Sami Swoi - nowa telefonia komórkowa: niedroga, prosta i uczciwa

4 sierpnia 2004 roku ruszają Sami Swoi - nowa telefonia komórkowa działająca w systemie przepłaconym.

- To doskonała oferta dla osób, którym zależy na niskich i przewidywalnych kosztach połączeń, prostocie i niezawodności oraz rzetelności ze strony operatora. 887 - Żadnych niedomówień, żadnych ukrytych opłat. Co więcej - po raz pierwszy w historii polskiej telefonii komórkowej możemy rozmawiać za darmo. Do 30 października wszystkie połączenia pomiędzy numerami sieci Sami Swoi są darmowe! - to naprawdę prosta i uczciwa oferta - informuje Plus GSM.

Jak wyjaśniają przedstawiciele Plus GSM wiele osób nie zdecydowało się jeszcze na zakup telefonu komórkowego. Sami Swoi to oferta właśnie dla nich - tania, prosta i uczciwa telefonia komórkowa. Już za 199,99 zł brutto można stać się posiadaczem nowoczesnego i łatwego w obsłudze telefonu komórkowego Siemens A52. Aparat ten jest estetyczny, trwały i objęty roczną gwarancją. Po raz pierwszy na rynku oferowany jest telefon komórkowy gotowy do użycia! Karta SIM znajduje się już na swoim miejscu, bateria jest w pełni naładowana, nie musimy wprowadzać kodu PIN,               a nabywca ma 3 zł na pierwsze połączenia lub SMS-y. Bezpośrednio po zakupie telefonu, wystarczy wcisnąć jeden przycisk i możemy wykonać pierwsze połączenie. To bardzo proste ! Zakup telefonu nie wymaga podpisywania umowy, opłacania abonamentu i nie powoduje zbędnych formalności związanych np. z okazaniem dokumentu potwierdzającego stałe zatrudnienie. Dodatkowym atutem nowej oferty jest możliwość nabycia go w systemie ratalnym.

"Sami Swoi to odpowiedź na oczekiwania ludzi, którzy dotychczas nie zdecydowali się na zakup telefonu komórkowego, gdyż jeszcze nie znaleźli oferty dla siebie" - powiedział Artur Musiał - szef projektu. "Dziesiątki taryf i promocji, spowodowały pewnego rodzaju szum informacyjny utrudniający wybór konkretnej oferty. Wszystkim do tej pory niezdecydowanym proponujemy Samych Swoich, dając gwarancję zadowolenia z używania komórki."

Sami Swoi to również wyjątkowo tania i prosta taryfa. Jedna niska stawka za połączenia obowiązuje cały dzień, przez siedem dni w tygodniu. Czas połączeń liczony jest  z sekundową dokładnością już od pierwszej minuty. W Samych Swoich jest uczciwie - nie ma ukrytych opłat. Cena jednominutowego połączenia wewnątrz sieci Sami Swoi wynosi 60 gr., a koszt połączenia ze wszystkimi pozostałymi sieciami - 90 gr. Jeśli uwzględnimy ponadto sekundowe naliczanie od początku trwania rozmowy, uznamy, że oferta nowej telefonii komórkowej jest naprawdę cenowo atrakcyjna. Ponadto zasilanie konta odbywa się za pomocą kart zdrapek, co pozwala na kontrolę wydatków związanych z korzystaniem z telefonu komórkowego. Ceny pozostałych usług kształtują się następująco: wysłanie SMS-a 30 gr., połączenie z pocztą głosową jest bezpłatne.

Produkty Sami Swoi będą najbardziej dostępne pośród wszystkich operatorów komórkowych. Dzięki specjalnie stworzonej sieci sprzedaży można je będzie kupić nawet w najmniejszych miejscowościach, tam gdzie do tej pory nie było salonów GSM. Od najbliższej środy ponad osiem tysięcy punktów na terenie całego kraju, będzie sprzedawało produkty Samych Swoich:
- Zestaw z telefonem za 199,99 zł brutto, przeznaczony dla osób, które nie mają jeszcze telefonu komórkowego. Telefon jest gotowy do użycia: ma włożoną kartę SIM, naładowaną baterię i na dobry początek 3 złote na pierwsze rozmowy lub SMS-y.

- Zestaw startowy za 29,99 zł, adresowany do osób posiadających już telefon komórkowy. W zestawie znajduje się karta SIM, którą wystarczy tylko włożyć do aparatu. W tym przypadku użytkownik również ma do dyspozycji 3 zł na rozmowy lub SMS-y.

- Karty zdrapki do zasilania konta. Ich nominały wynoszą 10, 20 i 40 zł. Karta o nominale 10 zł przedłuża ważność konta o 7 dni dla połączeń wychodzących i o dodatkowe 7 dni dla połączeń przychodzących. Zdrapka kosztująca 20 złotych przedłuża ważność konta o 30 dni    w przypadku rozmów wykonywanych przez użytkownika i o dodatkowe 30 dni w przypadku rozmów przychodzących. Natomiast karty za 40 złotych przedłuża ważność konta o 60 dni dla połączeń wychodzących i o 30 dni dla połączeń przychodzące.
Dodatkowym atutem oferty jest fakt, że po zakończeniu okresu ważności konta pozostała na nim kwota zastanie przeniesiona na następny okres. Warunkiem jest zasilenie konta w ciągu następnych 30-dni.

Z telefonów Sami Swoi można swobodnie dzwonić z każdego miejsca w Polsce, ponieważ korzystają z zasięgu i infrastruktury technicznej Plus GSM. Niskie ceny, łatwość korzystania z usług, przejrzystość taryf i brak zbędnych formalność sprawiają, że Sami Swoi, to prosta, niedroga i uczciwa propozycja dla wszystkich, którzy chcą korzystać z komórki.

Jak podaje serwis gsmonline zestawy Sami Swoi mają być sprzedawane w 8 tys. punktów: ponad 5 tys. punktów Poczty Polskiej  i około 3 tys. kiosków Kolporter i Milo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Samo Swoi oficjalnie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl