SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sarah Scholefield i Richard Jukes pokierują globalnie agencją Grayling

Z początkiem września agencja public relations Grayling wprowadza zmiany w globalnym zarządzie. Sarah Scholefield objęła stanowisko prezesa agencji, a Richard Jukes funkcję przewodniczącego rady dyrektorów.

Sarah Scholefield i Richard JukesSarah Scholefield i Richard Jukes

Sarah Scholefield i Richard Jukes poszerzyli zakres swoich odpowiedzialności i pokierują globalnymi działaniami Grayling. Dotychczas Sarah Scholefield była CEO, a Richard Jukes chairmanem agencji Grayling na obszar Wielkiej Brytanii i Europy.

- Sarah i Richard konsekwentnie udowadniają, że są w stanie zarządzać agencją i osiągać wzrosty nawet w trudnych warunkach. Sukces ten wynikał z wprowadzenia udoskonalonego, rozszerzonego zakresu usług świadczonych przez Grayling oraz wzmocnienia zespołu. Z nowymi, teraz globalnymi szefami, widzimy jeszcze większe możliwości integracji pomiędzy biurami Grayling i osiągania synergii, które pozwolą nam lepiej wspierać naszych globalnych klientów - powiedział Neil Jones, prezes grupy komunikacyjnej Constellation, w której skład wchodzi Grayling.

Sarah Scholefield w Grayling pracuje blisko 7 lat. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach Fleishman-Hillard i Edelman.

Richard Jukes z kolei z Graylingiem związany jest od 2010 roku. Najpierw pełnił funkcję managing directora, potem był prezesem agencji w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Dołącz do dyskusji: Sarah Scholefield i Richard Jukes pokierują globalnie agencją Grayling

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl