SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Schronisko na Paluchu promowane hasłem "Singielka z Twojej okolicy chce z Tobą wyjść na spacer"

Ruszyła kampania promująca wolontariat w Schronisku Na Paluchu. Pomysł i realizację przygotowały agencje Publicis Groupe: Saatchi & Saatchi, Zenith, LiquidThread, Performics i Prodigious. Filtr na TikToka zrealizowała agencja Double Espresso.

Article

„Singielka z Twojej okolicy chce z Tobą wyjść na spacer” to hasło kampanii, w której Schronisko na Paluchu zachęca do długoterminowego zaangażowania się w wolontariat polegający na wyprowadzaniu psów.

Z tej okazji powstał filtr na TikToku, który pomaga dobrać odpowiednią dla siebie grupę wolontariacką bazując na preferencjach odnośnie do psów: ich wielkości, wieku czy aktywności.

Głównymi kanałami promocji akcji jest digital i outdoor. W ramach działań przygotowane zostały materiały do social mediów, zarówno animowane, jak i statyczne, bannery display, ale też animacje, które pojawią się w autobusach i tramwajach warszawskich.

- Inspiracją do przygotowania kampanii był język internetowych relacji, czerpiący z bannerów i wyskakujących okienek, na które czasami natrafiamy w sieci. Wykorzystaliśmy kod wizualny czerpiący z modnej stylistyki Y2K, a dzięki temu bliski naszej grupie docelowej. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji więcej osób zaangażuje się w pomoc Schronisku na Paluchu – komentuje Piotr Młynek, creative content lead z Saatchi & Saatchi.

Kampanię przygotowały agencje Publicis Groupe. Saatchi & Saatchi odpowiada za koncept kreatywny, Zenith za strategiczne planowanie i zakup mediów kampanii, w tym pozyskanie placementów reklamowych, za działania w social mediach – Performics, w udźwiękowieniu animacji i przygotowaniu materiałów do druku pomógł Prodigious, a LiquidThread odpowiada za zaangażowanie i współpracę z influencerami. Filtr na TikToka, dzięki któremu odbiorca może dowiedzieć się, do jakiej grupy wolontariackiej pasuje, został opracowany przez Double Espresso. Akcję wsparła również Fundacja Przyjaciele Palucha.

 

Dołącz do dyskusji: Schronisko na Paluchu promowane hasłem "Singielka z Twojej okolicy chce z Tobą wyjść na spacer"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
vvv
ciekawe jaka kasa popłynęła do agencje Publicis Groupe: Saatchi & Saatchi, Zenith, LiquidThread, Performics i Prodigious. i agencji Double Espresso (sic!)
odpowiedź