SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Science PR dla Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Science PR wspiera proces rekrutacji naukowców do Międzynarodowych Agend Badawczych dla Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Article

Science PR odpowiada za umieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na kierowników i członków zespołów badawczych w największych międzynarodowych portalach skierowanych do naukowców, w tym Nature.com czy ResearchGate.net.

Program Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) jest realizowany ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W ramach tego przedsięwzięcia w Polsce powstało 14 innowacyjnych centrów doskonałości, w których wybitni naukowcy z całego świata będą prowadzić wysokiej jakości badania naukowe i prace rozwojowe dotyczące aktualnych wyzwań naukowych.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej działa od 1991 roku. Jest pozarządową, apolityczną instytucją typu non profit, która realizuje misję wspierania nauki. Jest największym w Polsce pozabudżetowym źródłem finansowania nauki.

Umowę, która obowiązuje do września 2021 roku, zawarto w wyniku przetargu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Science PR dla Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl