SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SEC Newgate CEE dla Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED

Agencja SEC Newgate CEE rozszerza swoją działalność o współpracę z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Wyrobów Medycznych POLMED.

SEC Newgate CEE obsługuje Izbę POLMED w zakresie corporate & public affairs support. Agencja będzie odpowiedzialna również za relacje z mediami.

 Zespołem obsługującym klienta kieruje Bartłomiej Kupiec, senior advisor, który pracuje z Szymonem Dziewięckim, junior PR executive. Dodatkowe zadania projektowe realizują teamy creative i digital. Konsultantów wspiera również Karol Poznański, managing partner /Health.

– Chcemy być obecni w każdej dyskusji dotyczącej dostępności wyrobów medycznych dla pacjentów. Do tego niezbędne są działania komunikacyjne i dialog z kluczowymi interesariuszami. Dodatkowo szykujemy się do bardzo ważnych dla nas obchodów 20-lecia Izby i chcemy być jeszcze bardziej widoczni. Zdecydowaliśmy się na współpracę z SEC Newgate CEE, ponieważ to agencja z niezwykle doświadczonym i sprawnym zespołem konsultantów, specjalizującym się w zagadnieniach zdrowia publicznego – mówi prezes Izby POLMED Arkadiusz Grądkowski.

To kolejny krok do rozbudowy dywizji SEC Newgate CEE Health, która specjalizuje się w obsłudze branży farmaceutycznej, medycznej, ubezpieczeń zdrowotnych, oraz realizuje projekty związane z profilaktyką zdrowotną i zdrowym stylem życia.

Kontrakt został podpisany w styczniu 2022 na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Dołącz do dyskusji: SEC Newgate CEE dla Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl