SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SEC Newgate CEE wygrywa przetarg Skanska Residential Development Poland

Skanska Residential Development Poland wybrała w przetargu SEC Newgate CEE do rocznej obsługi firmy w zakresie PR.

SEC Newgate CEE jest odpowiedzialne za prowadzenie biura prasowego spółki mieszkaniowej i budowanie relacji z mediami w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz komunikacji nowych inwestycji Skanska Residential Development Poland. Agencja na zlecenie klienta zajmuje się także tworzeniem treści specjalnych, w tym materiałów na bloga mieszkaj.skanska.pl oraz podcastu „Miasta Szczęśliwe”.

W ramach podpisanego kontraktu firma będzie wspierać klienta w aktywnościach CSR, obecności na konferencjach i wydarzeniach branżowych. Kontrakt obejmuje również doradztwo w zakresie ESG.

Skanska Residential Development Poland zmienia agencję

- W tym roku zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z agencją SEC Newgate CEE ze względu na koncepcję, którą agencja przedstawiła nam podczas procesu przetargowego. Była ona na tyle ciekawa i uwzględniająca nasze potrzeby komunikacyjne, że zdecydowaliśmy się ją realizować. Spodziewamy się, że najbliższy rok przyniesie wyzwania dla naszej branży, dlatego potrzebujemy partnera, którego doświadczenie i pomysły pomogą nam tym wyzwaniom sprosta -  powiedziała Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, Skanska Residential Development Poland.

Po stronie Skanska Residential Development Poland za współpracę odpowiada Magdalena Fijołek, lider ds. marketingu i komunikacji. Obsługą projektu zajmuje się zespół specjalistów public relations SEC Newgate CEE: Katarzyna Tyska (account director), Radosław Milczarek (account manager) oraz Ewa Grabek (junior account manager). Za doradztwo ESG odpowiada Agnieszka Oleksyn-Wajda (affiliate partner) oraz Krzysztof Kępa (senior advisor).

Poprzednio firmę Skanska Residential Development Poland obsługiwała Komunikacja Plus PR.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/komunikacja-plus-pr-skanska

Dołącz do dyskusji: SEC Newgate CEE wygrywa przetarg Skanska Residential Development Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl