SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Secret Services dla Cebapo

Firma doradcza Secret Services PR & Consulting wygrała przetarg na opracowanie strategii CSR dla przedsiębiorstwa Cebapo.

Do obowiązków Secret Services PR & Consulting będzie należało opracowanie strategii CSR dla Cebapo oraz wytycznych jej wdrożenia i raportowania. W szczególności Secret Services ma zająć się określeniem interesariuszy oraz instrumentów dialogu z nimi, przygotowaniem planu zaangażowania firmy w dobrowolne działania, partnerstwa i lokalne inicjatywy.

Działania CSR będą przygotowywane w związku z programem "Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)", realizowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Projekt finansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Z ramienia Secret Services PR & Consulting projekt koordynuje managing director Beata Milewicz z zespołem.

Firma Cebapo świadczy usługi w zakresie nakładania powłok antykorozyjnych i powłok technicznych z wykorzystaniem metody natryskiwania cieplnego.

 

Dołącz do dyskusji: Secret Services dla Cebapo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl