SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

See&Say - czołowi polscy kreatywni ocenią prace studentów

Do końca października studenci mogą zgłaszać swoje portfolia do przeglądu See&Say. Prace ocenią dyrektorzy kreatywni największych polskich agencji, a zwycięzca weźmie udział w międzynarodowym Festiwalu Eurobest.

Przegląd See&Say jest skierowany przede wszystkim do studentów w wieku 18-23 lat biegle mówiących po angielsku. Do końca października mogą oni wysłać formularz zgłoszeniowy - dostępny na stronie ktr.org.pl - na adres mailowy joanna.stepien@sar.org.pl oraz wgrać swoje portfolio na FTP udostępniony w tym serwisie. Portfolio powinno zawierać od 2 do 10 prac, z których co najmniej dwie powinny mieć charakter reklamowy, przy czym mogą to być koncepcje reklam, a niekoniecznie projekty kupione przez klientów. Forma prac jest dość dowolna - mogą to być zarówno grafiki, scenariusze i koncepty reklamowe, jak też filmy.

Wszystkie zgłoszone prace obejrzy i oceni jury, w którego składzie są dyrektorzy kreatywni czołowych polskich agencji marketingowych: Asiya Malinowska (Brain), Michał Nowosielski (Young & Rubicam), Michał Pawlik (Mamastudio), Max Olech (Saatchi & Saatchi), Paweł Heinze (Leo Burnett), Bartek Rams (Publicis), Katarzyna Sośnierz (Grey), Jacek Szulecki (Euro RSCG), Rafał Górski (Change Digital) i Wojciech Dagiel (McCann Erickson). Jeżeli projektów zostanie zgłoszonych więcej niż 30, jurorzy wybiorą najlepsze. Ich autorzy będą je prezentować przed jury 14 listopada w warszawskiej Galerii MiTo.

Wieczorem jury wybierze najlepsze portfolio, którego autor za darmo weźmie udział w międzynarodowej akademii odbywającej się w ramach Festiwalu Eurobest w Lizbonie. Twórcy najciekawszych prac - bez względu na wiek - mogą też liczyć na staże w czołowych agencjach.

Przegląd See&Say jest organizowany w Polsce po raz pierwszy. Projektem w ramach całorocznego programu edukacyjnego Young Creatives zajmuje się Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Dołącz do dyskusji: See&Say - czołowi polscy kreatywni ocenią prace studentów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl