SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jan Frycz w serialu „Bracia”. W Grecji trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu

Na początku listopada w Grecji rozpoczęły się zdjęcia do nowego cotygodniowego serialu „Bracia”, w którym jednej z głównych ról pojawi się Jan Frycz - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W produkcji wystąpią także Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki. Premiera w Polsacie odbędzie się jesienią 2022 roku.

Jan Frycz, fot. Małgorzata Frycz Article

„Bracia” to polska adaptacja greckiego serialu „Tesseries”, który został zrealizowany w latach 2009-2010 przez On Productions. Fabuła produkcji koncentruje się na relacjach czterech braci.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy nagle umiera ojciec głównych bohaterów. Jak czytamy w opisie „to realistyczna i przewrotna, pełna humoru i dystansu historia ze śmiercią w tle, rozkłada na czynniki pierwsze relacje rodzinne i związki partnerskie. Wywleka na światło wszystko, o czym wolelibyśmy zapomnieć”.

- Najstarszy Piotr - architekt, biznesmen, perfekcjonista, otacza się murem zbudowanym ze stereotypów na temat mężczyzn, tracąc z oczu swoją melancholijną, jesienną część duszy. Młodszy Alek - stawia na trwałe wartości i miota się, by sprostać współczesnym wyobrażeniom o małżeństwie i roli ojca - terapeuta, który nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek jest jak wiosna - z sercem na dłoni, z wielką potrzebą miłości, otwarty na przyszłość i odcięty od realnego świata w kuchni swojej ukochanej restauracji. Wreszcie lato, czyli najmłodszy w rodzinie - Adam. Pełen uroku Piotruś Pan, artysta muzyk, który rozkochuje w sobie wszystkie kobiety i jest oczkiem w głowie matki - czytamy w opisie.

Braciom towarzyszą ich kobiety, matka oraz występujący w roli ducha ojciec.

Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki w rolach głównych

W rolach braci wystąpią: Piotr Stramowski (Piotr), Mateusz Kościukiewicz (Alek), Antoni Królikowski (Wojtek) i Nikodem Rozbicki (Adam). Jak wynika z naszych informacji - w rolę ojca wcieli się Jan Frycz. Postać matki zagra Katarzyna Gniewkowska.

Serial „Bracia” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma MWM Media, której właścicielami są Mirosław Bork (producent m.in. „Plebanii”), Wiesław Walendziak (związany ze spółkami Zygmunta Solorza) i Maciej Grzywaczewski (wiceprezes ATM Grupy).

Scenariusz do serialu napisali: Mirosław Bork, Aneta Głowska i Ida Bork-Buszkowska. Głównym producentem jest Mirosław Bork, a reżyserem - Maciej Migas.

Trwają zdjęcia, serial częściowo kręcony w Grecji

Z naszych ustaleń wynika, że na początku listopada rozpoczęły się zdjęcia do produkcji, które są realizowane w Grecji. Okres zdjęciowy w Polsce rozpocznie się w lutym i potrwa do wiosny. Plenery w naszym kraju będą osadzone w Gdańsku, w którym będzie się dziać akcja serialu.

Premiera „Braci” w Telewizji Polsat planowana jest w jesiennej ramówce 2022 roku. Serial przedpremierowo ma zostać wcześniej udostępniony w serwisie Polsat Box Go.

Pierwszy sezon będzie liczyć 12 odcinków, każdy z nich potrwa około 45 minut netto.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 8,36 proc.

Dołącz do dyskusji: Jan Frycz w serialu „Bracia”. W Grecji trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rvb
Maciej Grzywaczewski nie jest wiceprezesem ATM Grupy.
2 0
odpowiedź
User
Kokos
Bardzo dobry aktor. Ciekawa zachęta do obejrzenia serialu.
0 0
odpowiedź
User
cccc
ciekawe
0 0
odpowiedź