SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 13” od 29 sierpnia w Czwórce (wideo)

W poniedziałek, 29 sierpnia telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję trzynastego sezonu serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 13”; fot. Czwórka Article

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” to opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Produkcją serialu zajmuje się ATM Grupa.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Widzowie w trzynastym sezonie śledzić będą dalsze losy głównych bohaterów, w których role wcielają się m.in.: Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Gabriela Oberbek, Anna Prus, Michał Mrozek, Michał Kitliński, Paweł Izdebski i Tomasz Radawiec.

- W nowych odcinkach dojdzie między innymi do zamachu, który pogrąży komendę w żałobie, a w relacjach między dotychczasowymi przyjaciółmi zajdą poważne zmiany - informuje portal Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Telewizji Polsat.

Za realizację serialu na zlecenie telewizyjnej Czwórki odpowiada ATM Grupa.

Premiera 29 sierpnia

Trzynasty sezon „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” na antenie TV4 będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00, począwszy od 29 sierpnia br.

1,03 mln widzów dwunastego sezonu

Telewizyjna Czwórka dwunasty sezon fabularnej produkcji „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” pokazywała od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00, począwszy od 28 lutego 2022 roku. Średnia widownia serialu do 26 maja wyniosła 1,03 mln osób. Przełożyło się to na 7,72 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 6,53 proc. w grupie 16-59, komercyjnej Telewizji Polsat.

Udział Czwórki w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,23 proc.

Dołącz do dyskusji: „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 13” od 29 sierpnia w Czwórce (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl