SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ServiceNow klientem Solski Communications

Agencja Solski Communications rozpoczęła współpracę z firmą ServiceNow, zajmującą się zarządzaniem rozwiązaniami digital workflow.

Article

Zakres pracy agencji obejmuje strategiczne doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami oraz wsparcie w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych.

Za obsługę klienta odpowiada zespół konsultantów z działów: nowych technologii oraz digital, pod kierownictwem Joanny Dunin-Kęplicz, szefowej działu nowych technologii.

ServiceNow działa w 29 krajach świata i zatrudnia ponad 17 500 pracowników. W czerwcu br. firma ServiceNow rozszerzyła działalność w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, otwierając w Polsce biuro odpowiedzialne za region Europy Środkowo-Wschodniej, obejmujący Polskę, Czechy, Słowację, Rumunię, Węgry i Grecję.

Dołącz do dyskusji: ServiceNow klientem Solski Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl