SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Serwis Gruper.pl w grupie social commerce Zumzi.com

Serwis zakupów grupowych Gruper.pl, którego mniejszościowym udziałowcem jest Polskapresse, znalazł się w międzynarodowej grupie e-commerce Zumzi.com.

Serwis Gruper.pl w grupie social commerce Zumzi.com

Dzięki podpisanej 9 stycznia br. w Warszawie umowie,  dotychczasowi wspólnicy Grupera, w tym Grupa Polskapresse stali się mniejszościowymi udziałowcami spółki Zumzi.
 
Zumzi działa w branży e-commerce w siedmiu krajach Europy - w Rumunii, Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Mołdawii oraz na Węgrzech. Jej udziałowcami są fundusze Rebate Networks z Niemiec oraz rumuński Neogen (związany z Tiger Global Management).

Serwisy grupy Zumzi (zumzi.com, kolektiva.com) oferują szeroko rozumiane usługi turystyczne, produkty i usługi lokalne z możliwością rezerwacji w kilkudziesięciu miastach regionu.
 
- Widzimy wiele synergii w naszych biznesach. Mocno stawiamy na technologię i rozwój nowych usług. Jestem przekonany, że połączenie sił z zespołem z Polski pozwoli nam, poza zwiększeniem skali biznesu, także połączyć nasze doświadczenia w tym obszarze -  mówi Calin Fusu, prezes Zumzi.
 
Dzięki umowie, klienci Grupera w Polsce w Polsce zyskają szeroki dostęp do oferty turystycznej krajów, w których działa obecnie ZUMZI.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Serwis Gruper.pl w grupie social commerce Zumzi.com

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl