SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Serwis internetowy Fundacji Moja Afryka

K2 zrealizowała serwis internetowy dla Fundacji Moja Afryka

Nowy serwis internetowy Fundacji Moja Afryka zrealizowany przez K2 ma zadanie pomóc w realizacji głównych celów Fundacji. Fundacja Moja Afryka za swoją Misję przyjmuje pomoc humanitarną ludziom w Afryce, ochronę zagrożonych gatunków zwierząt i roślin w Afryce oraz propagowanie kultury afrykańskiej w Polsce.

Dzięki nowemu serwisowi www.mojaafryka.org.pl Fundacja zbiera fundusze od osób prywatnych i firm, prowadzi działalność wydawniczą i przygotowuje wspierające realizację celów Fundacji. Planowane jest również uruchomienie sklepu internetowego. Istotną funkcją serwisu jest propagowanie Afryki - jej uroków i cieni oraz idąca za tym akcja edukacyjna. Serwis ma za cel skłonić do refleksji "ja też mogę pomóc" oraz umożliwić przekazanie tej pomocy w formie finansowej, rzeczowej lub wolontariatu.

Serwis jest skierowany do grupy ludzi aspirujących, cechujących się wysokim statusem społecznym, którzy odnieśli sukces finansowy, dla których ważny jest prestiż i ekskluzywność oraz do grupy ludzi, dla których ważna jest ich misja życiowa i poprawa świata. Przez prestiżowy wizerunek serwisu, ale jednocześnie ciepły ton przekazu serwis informuje, że można pomagać potrzebującym ludziom i wskazuje sposoby tej pomocy.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Serwis internetowy Fundacji Moja Afryka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl