SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Serwis internetowy z ofertą VoD od Multimedia Polska

Spółka Multimedia Polska, oferująca usługi telekomunikacyjne i telewizji kablowej,uruchomiła serwis internetowy mmTV.pl z wideo na żądanie (VoD) i kanałami telewizyjnymi mmTV. Serwis ma się przyczynić do wzrostu i dywersyfikacji przychodów firmy.

Serwis internetowy z ofertą VoD od Multimedia Polska

"Uważamy, że miejsce dla rynku dla nas jest. Będziemy się koncentrować na jego płatnym segmencie i liczymy, że osiągniemy w nim znaczący udział" - powiedział dyrektor departamentu strategii i rozwoju Multimedia Polska Bartłomiej Kasiński. Nowy serwis będzie konkurował z takimi serwisami jak OnetVoD, Ipla, czy Iplex. Jest natomiast pierwszym takim projektem dostawcy telewizji kablowej.

Serwis jest adresowany nie tylko do abonentów Multimedia Polska. Ta grupa klientów będzie mogła dodawać płatności za korzystanie z serwisu do rachunku za inne usługi. Inni klienci będą mogli płacić kartą kredytową lub przez sms. Serwis oferuje płatne filmy, ale też dostęp do kilku kanałów telewizyjnych "na żywo".

"Nasz produkt jest odpowiedzią na oczekiwania rynku, przygotowany w łatwy do użytkowania sposób i z wykorzystaniem najnowszych technologii" – zadeklarował Jerzy Zieliński, który kieruje projektem mmTV.pl

Ceny wypożyczenia filmów są różne w zależności od sposobu płatności i atrakcyjności wypożyczanego filmu. Premiery można obejrzeć za 9,99 zł, a starsze filmy od 4 zł. Filmy z zakładki demo spółka oferuje gratis. W przyszłości dodatkowym źródłem przychodów dla spółki mają być także także wpływy z reklam.

Narastająco w I-IV kw. 2010 roku spółka miała 82,64 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 64,13 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 567,22 mln zł wobec 526,32 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Serwis internetowy z ofertą VoD od Multimedia Polska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Szary
Dobry pomysł, szczególnie jak się ma już abo w Multimedia Polska. Za wcześnie mówić czy będzie to sukces, ale szanse są duże, szczególnie jak będzie oprogramowanie do mobili.
odpowiedź
User
andrzej
najpierw na internet tv proponuję wejsc
odpowiedź