SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Serwis kobiecy o2.pl świętuje

Magazyn Kafeteria obchodzi pierwsze urodziny

Najbardziej kobiecy magazyn w Internecie - Kafeteria (www.kafeteria.pl), obchodzi w grudniu pierwsze urodziny. Magazyn powstał w grudniu 2002 roku jako jedno z pierwszych miejsc w polskiej sieci, które w całości zostało poświęcone zainteresowaniom i problematyce bliskim współczesnej kobiecie. Wyróżniają go żywe i różnorodne dziennikarstwo, bogactwo dobrej treści oraz możliwość szybkiego nawiązania kontaktu z innymi czytelniczkami. Właścicielem magazynu jest Portal Internetowy o2.pl (twórca Komunikatora Tlen.pl).

Ciekawa i interaktywna formuła Kafeterii przyciąga miesięcznie na swoje strony ponad 81 000 kobiet, które aktywnie współtworzą nasz magazyn, komentując artykuły i biorąc udział w toczących się na jej stronach dyskusjach. Wiele z nich zwraca się tutaj do siebie z prośbą o radę w kwestiach pielęgnacji urody, problemów zdrowotnych, sprawach związanych z wychowaniem dzieci - a wiele z nich nawiązuje przyjaźnie. Na stronach Kafeterii spędzają średnio 28 minut w serwisie. Ciepła i unikalna szata graficzna sprawiają, że jest ona postrzegana jako miejsce szczególne, godne uwagi i polecenia znajomym.

Magazyn składa się z sześciu działów: Przy Kawie (tematy, które są wiecznie lub tylko chwilowo aktualne: miłość, emancypacja kobiet, dzieci, rozrywka, zagadnienia społeczne), Zdrowie i Uroda (porady profesjonalistów i listy od czytelniczek dotyczące urody i zdrowia), Kultura (wskazówki, co warto poczytać do poduszki, a jakiej premiery kinowej nie wolno przegapić), Bon Appetit (felietony kulinarne, przepisy użytkowników, recenzje lokali, czyli wszystko o tym jak urozmaicić codzienną dietę, jakim daniem uczcić specjalne okazje oraz gdzie można smacznie i przyjemnie zjeść), Punkt Widzenia (prowokująco sformułowane pytania, które skłaniają Internautki do refleksji, szczerych wypowiedzi i, nierzadko, zaciekłych polemik ), Forum (dyskusja, na wszystkie istotne dla współczesnej kobiety tematy), Na Marginesie (internetowe dzienniki w formule dostosowanej do wymogów serwisu, które na stałe prowadzą trzy autorki: Zuzanna kolumnę "Zuza z Nowej Zelandii", Urszula "Dzienniczek Urszuli" oraz Kamelia "Historię małżeńską"). Z okazji urodzin Kafeteria zaprosiła swoje czytelniczki do udziału w konkursach, w których nagrodami są kosmetyki.

Unique users / miesiąc: 81 000
Odsłon / miesiąc: 1,83 mln
* Dane z października 2003 - Źródło: statystyki Gemius
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Serwis kobiecy o2.pl świętuje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl