SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Seweryn Dmowski za Bogusława Leśnodorskiego w radzie nadzorczej Soho Development

Seweryn Dmowski, poprzednio dyrektor ds. mediów i public relations w Legii Warszawa, został członkiem rady nadzorczej firmy Soho Development zarządzanej przez Macieja Wandzla, do niedawna współwłaściciela Legii. Dmowski w radzie zastąpił Bogusława Leśnodorskiego, poprzednio prezesa i współwłaściciela Legii Warszawa.

Seweryn DmowskiArticle

W komunikacie giełdowym Soho Development poinformowano, że Bogusław Leśnodorski zrezygnował z dalszego zasiadania w radzie nadzorczej firmy. Był z nią związany przez ponad 7 lat.

Seweryn Dmowski i Maciej Wandzel w minionym tygodniu pożegnali się Legią Warszawa. Wandzel, tak samo jak Bogusław Leśnodorski, sprzedał swoje udziały Dariuszowi Mioduskiemu i odszedł z rady nadzorczej, do której Leśnodorski przeszedł z funkcji prezesa. Dmowski i część innych menedżerów (m.in. Jakub Szumielewicz, członek zarządu odpowiadający za marketing i sprzedaż) zrezygnowała z dalszej pracy w klubie.

Seweryn Dmowski pracował w Legii Warszawa od września 2015 roku, początkowo pełnił funkcję dyrektora ds. komunikacji. Wcześniej był m.in. project coordinatorem w agencji MSL Group i doradcą zarządu Ekstraklasy SA. Ma stopień naukowy doktora, prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim.

Dołącz do dyskusji: Seweryn Dmowski za Bogusława Leśnodorskiego w radzie nadzorczej Soho Development

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl